• Taciturn
  Haber Editörü
  Kayıt: 02-04-2006
  Yaş: 25
  Mesajlar: 2253
  Takımı: Beşiktaş JK


  • Connor'ın atılacağı macerayı sabırsızlıkla beklerken, oyun hakkındaki bilgiler de hızla gelmeye devam ediyor. Gelen bilgiler arasında dövüş sistemi, senaryo ve şehirlerden de bahsediliyor.

   Bildiğimiz gibi karakterimiz Connor ve kendisi bir Assassin. Ancak bilmediğimiz bir nokta onun nasıl Assassin olduğuydu. Sızan bilgilere göre karakterimizin küçük yaşlarda köyüne büyük bir saldırı gerçekleştiriliyor ve her yer yıkılıp yakılıyor. Karakterimiz de intikamını almak için kendini böyle bir yola adıyor.

   Kendini Fransız devriminin tam ortasında bulacak olan karakterimiz, %80'i gerçek hayatta yaşamış bir dünyada yer alacak. Bu isimlerin George Washington ve Ben Franklin gibi kişiler olacağı zaten önceden açıklanmıştı. Ancak şimdi emin olduğumuz diğer bir isim ise Fransız general LaFayette.

   Bunların yanında oyunun oynanış kısmında da büyük değişiklikler var. Bunların en önemlileri dövüş sistemi ve koşma da gerçekleştirilmiş. Bu iki sistem de tamamen elden geçirilmiş.

   Ancak bildiğimiz gibi oyun New York ve Boston şehirlerinde geçecek. Bu da oyuncularda küçük bir harita beklentisi yaratabilir. Ancak Ubisoft'un dediğine göre Boston şehri, normal şehrin tam 3 katı büyüklüğünde olacak.

   Yapay zeka sisteminde de önemli geliştirmeler var. Artık şehirde insanlar çalışacak, günlük işlerini yapacak ve akşam olunca da evlerinin yolunu tutacaklar. Ayrıca sizi tanıyan karakterler size selam verecek veya başka konularda konuşacaklar. Böylece şehir daha canlı bir hale gelecek.

   Yapımda karakterimiz sadece İngiliz askerleriyle değil, Amerikan yerlileriyle de savaşacak. Yenilenen dövüş sistemiyle tek tuşa basarak rakiplerinizi alt etmek de tarih oluyor. Dövüşmek için sırasını bekleyen değil, sizi öldürmek için elinden geleni yapacak düşmanlarımız var artık.

   Çin dövüş sanatlarında var olan "Rope Dart" isimli silah da artık kullanılabilir olacak. Bu silah sayesinde uzak mesafeden düşmanlarımıza görünmeden onları haklayabileceğiz.

   Assassin's Creed III 30 Ekim de Kuzey Amerika'da, 31 Ekim'de ise Avrupa ve Avustralya'da Xbox 360, Playstation 3 ve PC platformu için piyasada olacak.


   www.bolumsonucanavari.com


   ________________________
   In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou


   Zizou.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting