• Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba, takımın yıldız isimlerinden Manuel Fernandes ve Hugo Almeida'nın ayrılmak istediklerini ilettiğini açıkladı.

Beşiktaş'ta Fernandes ve Almeida konusunda yaşanan belirsizlik ile ilgili teknik direktör Samet Aybaba sessizliğini bozarak her iki oyuncunun da takımdan ayrılmak istediklerini açıkladı.

TRTSpor'da katıldığı canlı yayında Quaresma, Manuel Fernandes ve Almeida ile beraber Muhammed Demirci'nin de durumlarını değerlendiren Samet Aybaba şunları söyledi;

"Fenerbahçe Fernandes için Sezer, Özer ve Özgür Çek'i vermek istedi. Fernandes'i Türkiye'den hiçbir kulübe vermeyeceğiz. Ancak Fernandes ve Almeida 'gitmek istediklerini' söylediler. Yurt içi ve yurtdışından teklifler var. Durumlarına bakacağız."

"Quaresma'ya yapılan teklif FEDA'nın 'F'si bile değil. Çok iyi bir teklifle gittik yine kabul etmedi."

"Muhammed'in top tekniği çok iyi ancak ona daha küçükken 'Maradona Muhammed' denilmiş. Ona büyük kötülük yapılmış. Kuvvetlenmesi şart. Yıldız adayı oyuncu 16 yaşında Süper Lig'de oynar. Muhammed'e 'yıldız' diyoruz. Daha tek maç oynamamış bu çocuk."
  • Reklam
  •  
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Açıklamaların tamamını izledim. Yapıcı konuştu ve bir çok konuya açıklık getirdi.

Hoca Fernandes konusunda menajer oyunları döndüğünü ima etti. Başkan ve hocanın Fernandes konusunda tavrı gayet net. Ligden herhangi bir takıma satmayacaklarını söyledi. İnşallah sözlerinde dururlar onun dışında yurt dışından bir takımın bu saatten sonra Fernandes'e talip olacağını düşünmüyorum. Taliplisi çıksaydı şimdiye kadar çoktan çıkardı. Fernandes transfer sezonu sona erene kadar tam anlamıyla katkı vermeyeceği aşikar. Maalesef geçen sezon oyunculara ödeme konusunda sıkıntılar oldu ve bunun etkileri devam ediyor. Tüpçü'yü bir kez daha anmış oldum böylece. Forvet transferi yapılacaksa Almeida'nın gidişine hiç kimse üzülmez eminim. Ama forvet transferi şart.

Yalnız bu oyuncular ile sorunun tam olarak kaynağı Ahmet Bulut denilen şahıs. Özellikle Quaresma konusunda. Yönetim Quaresma konusunu bir an önce çözüme kavuşturmalı.
  • Die Föhlen
    Kayitli Üye

Takımı: VfL Borussia Mönchengladbach
    • Quaresma'nın Beşiktaş'la dalga geçtiği apaçık ortada. Sağda solda röportajlarında "gitmek istemiyorum taraftarı ve Beşiktaş'ı çok seviyorum" diyor ama aldığı ücretten 1 kuruş bile indirmiyor. Ama tabi onu dolduran menajeri de olabilir. Quaresma'ya şuan Beşiktaş'ın ihtiyacı var gibi görünüyor ama Olcay Şahan ve Oğuzhan Özyakup gibi yetenekler kendilerini gösterip uyum sürecini tamamladıktan sonra Quaresma'ya ihtiyacı olacağını sanmıyorum.

Forvet transferi kesinlikle yapılmalı ve bana kalırsa bir ara gündeme gelen Nijerya'lı Sylvester Emeka Igboun alınmalı, Batuhan'la çok uyumlu olacaklarını düşünüyorum. Veya Almeida gerçekten gitmek istiyorsa makul bir ücrete satılıp oradan gelen parayla başka kulüplerin satılık oyuncularını değil de gerçekten golcü olan oyuncuları ciddi bir bonservisle almak gerekiyor.

Ayrıca Samet hocanın bu sezon çok başarılı bir Beşiktaş izleteceğinden eminim.
    Kayitli Üye

• ByMCM tarafından gönderilen mesaj
      Fenerbahçe Fernandes'i isterse alır demek ki istemiyor.

Adam gibi para verirse alır.Öyle artık kullanmadığı oyuncuları bize vermeye kalkışarak biraz zor alır.
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Ne kadar verirse versin.STSL'den birine satılmayacak.Fenerbahçe isterse alırmış biz bilmiyoruz sanki bal gibi istediğinizi.

Besiktas, we came here to die with you
  • Reklam
  •  
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • CerberusQ7 tarafından gönderilen mesaj
      Ne kadar verirse versin.STSL'den birine satılmayacak.Fenerbahçe isterse alırmış biz bilmiyoruz sanki bal gibi istediğinizi.

Salih Uçan ve Mehmet Topuz'u unuttun galiba
  • White Albatros
    Kayitli Üye

• ByMCM tarafından gönderilen mesaj
      CerberusQ7 tarafından gönderilen mesaj
      Ne kadar verirse versin.STSL'den birine satılmayacak.Fenerbahçe isterse alırmış biz bilmiyoruz sanki bal gibi istediğinizi.

Salih Uçan ve Mehmet Topuz'u unuttun galiba

Salih Uçan Buca'nın Mehmet Topuz ise Kayseri'nin futbolcusuydu.Fernandes ise Beşiktaş'ın futbolcusu anladın değilmi ?
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting