• adu
  Turnuva Yetkilisi
  Kayıt: 13-04-2006
  Yaş: 31
  Mesajlar: 13935
  Takımı: FC St Pauli
  • Beko Basketbol Ligi şampiyonu Fenerbahçe Ülker'de şok bir gelişme yaşandı! 100. yılında sarı lacivertli ekibi şampiyonluğa taşıyarak camiaya büyük bir başarı hediye eden antrenör Aydın Örs, şok bir kararla görevinden ayrıldığını açıkladı.. Örs'ün ayrılık nedeni ise yönetimin yeni sezon planı..

   Antrenör Aydın Örs, yazılı yaptığı açıklamada, ''Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulumuzun önümüzdeki sezonla ilgili basketbol takımında yapmayı planladığı yeni organizasyon ve yapılanma nedeniyle kendi durumumu yeniden gözden geçirerek 3 yıldır onurla sürdürdüğüm Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı antrenörlüğünden ayrılma kararı almış bulunmaktayım'' dedi.

   Kolay olmayan bu kararı büyük bir üzüntüyle aldığını ifade eden Aydın Örs, ''Fakat kulübümüzün 100. yılında şampiyon olmuş takımın antrenörü olarak görevini yapmış olan insanın huzuru içinde olduğumu belirtmek isterim'' diye konuştu.

   Örs, 100. yılda şampiyon olan bir takımın antrenörü olduğu için kendisini çok şanslı hissettiğini belirttiği açıklamasında, şu görüşlere yer verdi:
   ''Bu mutluluğu benimle paylaşan, yardımcı olan herkese minnettar olduğumu ifade ediyorum. Çalıştığım 3 sezon boyunca her türlü desteği benden esirgemeyen Başkan Yıldırım ve yönetim kurulumuza, 100. yılda şampiyon olmak için bütün yıl yoğun bir şekilde çalışan ve büyük bir final performansıyla bunu net bir şekilde gerçekleştiren oyuncu kardeşlerime, gece gündüz demeden benimle birlikte çalışan idari ve teknik heyetteki vefakar mesai arkadaşlarıma, maddi ve manevi destekleri için Ülker Grubu'na, bizi birçok maçta müthiş bir şekilde motive eden muhteşem ve centilmen seyircilerimize ve nihayet ilgilerini bizden eksik etmeyen medya dünyasına sonsuz teşekkür ederim. İyi bir Fenerbahçe taraftarı olarak kulübümüzün bu yıl olduğu gibi gelecek yıllarda da şampiyon olmasını gönülden diliyor, bütün camiamıza selam ve sevgilerimi yollayarak 'Hoşçakalın' diyorum.''   büyük ihtimalle efes'in coach'u olacak
   ________________________
   Zaten aşklar hep yalan dolan
   Sonu hep acı hüsran
   Bize her sevdadan geriye kalan
   Sadece GALATASARAY!


   is this love?
 • Reklam
 •  
 • ewerad
  Kayitli Üye
  Kayıt: 10-05-2007
  Yaş: 26
  Mesajlar: 292
  • yazık oldu fener için.hele tuncay ve ümit özat ın ayrılmasından sonra bu haber fenerlileri ve fenerbahçe camiasını sarstı.
   ________________________
   Ana Sayfa:Burdan
 • Gilmour
  Kayitli Üye
  Kayıt: 17-07-2004
  Yaş: 30
  Mesajlar: 248
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • şampiyonluğa sevinmek bize haram!
   ________________________
   There's an unceasing wind that blows through this night
   And there's dust in my eyes, that blinds my sight
   And silence that speaks so much louder than words,
   Of promises broken..


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting