• Piazon
  Kayitli Üye


  Kayıt: 20-12-2009
  Yaş: 26
  Mesajlar: 8012
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, taraftara umut dağıttı. Aysal, takımda herşeyin yolunda gittiğini ve bu sene de şampiyon olacaklarını ifade etti.   Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, belirledikleri program çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Galatasaray'da her şey yolunda gidiyor" dedi.

   TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'ndeki İstanbul Auto Show 2012'de Skoda standında otomobil lansmanına katılan başkan Aysal, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

   Son günlerde yönetim kurulunda çatlaklar olduğu şeklindeki söylemlerle ilgili bir soruyu yanıtlayan Aysal, "Bunlarla hiç kafanızı yormayın. Bunlar her zaman olur. Galatasaray'da önemli olan başarıdır. Bizim bir programımız var, onu tatbik ediyoruz. Başarıyı da sonunda yakalıyoruz. Geçen sene gördünüz. Bu sene de aynısı tekrarlanacak. İçiniz rahat olsun. Galatasaray'da her şey yolunda gidiyor" diye konuştu.

   "BEN NETİCEYE ODAKLIYIM"

   Bütün branşlarda her şey iyi giderken bu durumların ortaya çıkmasının kendisini rahatsız edip etmediği sorulan Aysal, "Beni hiçbir şey rahatsız etmiyor. Ben netice odaklıyım. Neticeye bakıyorum. Gerisi beni hiç ilgilendirmiyor. İşimi yapıyorum. Diğer arkadaşlarım da işini yapıyor. Diğer arkadaşların da iş yapış şekli farklı olabilir. Kendinizi fazla bu işlerle meşgul etmeyin" dedi.

   Yumuşak kalpli olduğu ve masaya yumruğunu vurmadığı yönünde eleştirildiğinin ifade edilmesi üzerine Aysal, "Yumuşak kalpli olmak bir yerde sorunları göğüsleyememek anlamına gelmemeli. Bazen yumuşaklıkla sorunları daha rahat göğüsleyebilirsiniz. Çünkü gönlünüz büyük, kalbiniz büyük. Sorunlara karşı daha anlayışla, toleransla yaklaştığınızda, çözüm daha kolay olur. Bunu herkese tavsiye ederim" ifadelerini kulandı.

   STADIN ZEMİNİ

   Aysal, stadın zeminiyle ilgili raporların göz ardı edildiği yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, "Hiçbir şey göz ardı edilmiyor. En ciddi şekilde onlar irdeleniyor. Hepsi araştırılıyor. Önümüzdeki 3-4 gün içinde neticeler ortaya çıkacak" cevabını verdi.

   Bu konuda bir İngiliz şirketiyle anlaşılmasına değinen Ünal Aysal, "Bir sürü yerden destek alıyoruz. Tek raporla yetinmiyoruz. Stadımız Galatasaray'ın istikbali. Bundan sonra bu tip sorunlar yaşanmaması için aldığımız ilk işareti en iyi şekilde değerlendirip, bunu faydaya çevirmek durumundayız. Çok ciddiyetli bir çalışma yapılıyor. Önemli olan hatayı kimin yaptığı, hatanın nasıl yapıldığı değil, stadın en iyi şekilde bundan sonra hizmete girmesi ve servis vermesi" şeklinde konuştu.

   Stadın zemini konusunda çıkacak raporun, drenajın değişmesi yönünde olması durumunda bunun ne zaman yapılacağı sorusuna başkan Aysal, "Maçlar oynanırken herhangi bir şey yapamazsınız. Ancak doğru dürüst, köklü bir çalışma yapılacaksa, maçların durduğu bir dönemde planlanması lazım. Devre arası çok kısa bir süre. Sorunun büyüklüğüne ve küçüklüğüne bağlı bir şey bu. Sorun çok büyükse, herhalde mevsim sonu, bir ayda halledilebilecek bir sorunsa, devre arasında da çözülebilir" diyerek yanıt verdi.

   Zeminin Madonna konserinde zarar gördüğü söylemleriyle ilgili olarak da başkan Aysal, ilk çalışmaların bunun tersini gösterdiğini ifade ederek, "Suyun ana biriktiği yer, Madonna konserinde kullanılan ağır vasıtaların vinçlerin kurulduğu yer değil, tamamen ters taraftaki yer. Sorunun başka yerden kaynaklandığı izlenimini veriyor. Bekleyelim. Sonunda daha doğru, daha sağlıklı bir neticeye ulaşacağız" şeklinde konuştu.

   Aysal, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Cluj maçlarıyla ilgili beklentisinin sorulması üzerine de, "Ekibime çok güveniyorum. başarılı neticeler alacağımıza da inanıyorum" dedi.

   Kendisine yöneltilen diğer sorular üzerine, "Böyle giderse araba alamayacağım" diyen Aysal, açıklamalarını bitirdi.
 • Reklam
 •  
 • Highlander
  Kayitli Üye
  Kayıt: 25-08-2011
  Yaş: 26
  Mesajlar: 1446
  Takımı: Beşiktaş JK
 • Mr.Danger
  Moderator
  Kayıt: 15-07-2008
  Yaş: 25
  Mesajlar: 4136
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Kim itiraz edebilir ki...
   ________________________
   SoccerCenter.Net ® Team | Mr.Danger

   Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

   #7 Cristiano Ronaldo
 • CerberusQ7
  Kayitli Üye
  Kayıt: 18-01-2011
  Yaş: 24
  Mesajlar: 1945
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Ben
   ________________________
   ŞEREF'tir Bu Yolda Senle Yürümek ~ çArşı

   Besiktas, we came here to die with you


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting