• Azalea
    Kayitli Üye

Takımı: Kansas City Wizards
    • Fransız ileri, geçen yaz kulübün beş yıl sonra Nou Kampı'na 107 milyon £ hareketle Atleti'den ayrıldı

Antoine Griezmann'a göre, gümüş eşyalar Nou Kampı'na taşınmasında bir faktör değildi - kulübün oyun tarzına ve oyuncu olarak 'büyüme' şansına ilgi duyduğunda ısrar ediyor.

Griezmann övgüye yabancı değil. Geçen yıl Fransa ile Dünya Kupası'nı kaldırdı ve Atletico ile üç kupa kazandı.

“Buraya yeni bir oyun tarzı, yeni bir felsefe öğrenmek ve kişisel düzeyde büyümek için Barça'ya geldim.
      Atlético La Liga ve Şampiyonlar Ligi'ni de kazanabildiğinden, bunu yapacak takım ve koç var. '

İspanyol devlerindeki değerini tüm müsabakalarda sekiz, La Liga'daki son dördünde üç golle kanıtlıyor - genel olarak dört asist sağlıyor.

Barcelona'nın ligin zirvesine yükselmesine yardımcı olmak için tezgahtan sadece bir görünümle 16 başlangıç ​​yaptı.

Yeni bir kulübe devam ederken, 28 yaşındaki oyuncu 2016'da Real Madrid'e karşı Şampiyonlar Ligi finalinde cezayı kaybetme anısını hala silemediğini itiraf ediyor.

Skor o zaman Madrid'e 1-0 arasındaydı ve Atletico eşitlenmesine rağmen, daha sonra penaltıları kaybetmeye devam ettiler ve Griezmann, dengeyi atmak yerine Atletico'nun lehine değişip değişmeyeceğini merak edemiyordu. bara vurdu.

Diego Simeone yönetimindeki en düşük anı, 2016 Şampiyonlar Ligi'nin Real Madrid'e son yenilgisinde geldi, Griezmann, penaltılarda acı rakiplerine yenilmeden önce düzenli olarak kaçırılan spot vuruşundan dolayı hala perili.

“Şampiyonlar Ligi'ni başka bir kulüple kazansam bile bana her zaman zarar verecek.

“Bu benim rüyamdı, tüm kulübün rüyasıydı ve ben ayaklarımda vardı. Geri dönemem ama on ya da on beş yıl içinde bana zarar vereceğinden eminim. ”

Asla başka bir oyuncu tarafından ulaşılamayan altı Altın Top'un yepyeni kazananı, tatilinden hoşlanıyor ve bugün oyunlarını dönüştürmeye değil, hedefleri dönüştürmekten daha çok odaklandığını itiraf ediyor.

Griezmann, Arjantin'den genellikle Atlético Madrid'den geldiği günden beri her gün daha fazla adapte olduğu görünen "Blaugrana" ceketi ile kutlamak için bu durumdan hoşlananlardan biridir.

Bir ay sonra Griezmann zaten birçok insanın fikrini değiştirdi: Barselona'da sıfırdan kahramana.

Onun mükemmellik ve istediği şeyi yaparken kusursuzluk arzusu onu izlemek için en keyifli Azulgrana yapar.

Gösterişli, gereksiz top sürme veya top kaybı yok. Düşük kaliteli çekimler yok, hiçbir şeyle sonuçlanabilecek saçma sapan girişimler yok. Griezmann iyi bir saldırganın tüm özelliklerini bir araya getirir ve bu onun yeni pozisyonunda ayaklarını bulmasına yardımcı olur.

Neymar her zaman Neymar olacak ve dört mevsim boyunca FC Barcelona'da kaldı, hedeflere, asistlere ve sihirli driblinglere dayanan silinmez bir anı bıraktı.

27 yaşında hala harika bir oyuncu, ancak kulübün çalkantılı yürüyüşü, Barselona'nın kendisine ait imajına ciddi zarar verdi ve bu nedenle olası geri dönüşünü reddeden birçok kişi var.

Neymar Jr geri dönerse, birisinin ayrılması gerekirdi. Ve Cule hayranlarının bugün seçilenin Griezmann olmasını istemediği açık görünüyor.

Eğer öyleyse, fan, Fransızların performansının önümüzdeki aylarda daha da artacağını umarak Brezilya'nın Camp Nou'ya dönmemesini tercih edecekti. Bu nedenle 'Ney' arka planda.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting