• _TaYLaN_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Basketbolda dev ortaklığa doğru
      Basketbolda Ülker'den aradığını bulamayan Beşiktaş'ta yönetim kurulu, basketbol devi Efes Pilsen'le ortaklık için temasa geçti. Taraftarların son günlerde Ülker ve cola Turka firmasına yaptıkları protestalar nedeniyle arayışa giren Beşiktaş yönetim kurulu, Anadolu Holding'in yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Tuncay Özilhan'a geçtiğimiz hafta içinde işbirliği önerdi. Özilhan Beşiktaş teklifini kabul ettiği taktirde Beşiktaş ve Efes Pilsen'le güçlerini birleştirecek ve takımın yeni sezondaki ismi Beşiktaş Efes Pilsen olacak. Yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ancak Tuncay Özilhan'ın annesinin ölümü üzerine bu projenin gelecek hafta şekillenebileceği belirtildi. Özilhan'ın yakın çevresine yaptığı değerlendirmede , "Beşiktaş basketbol takımının geçen sezondaki durumu herkesten çok beni üzdü. Efes Pilsen birleşmesi olmasa bile Coca Cola, Adel, Kia, Mc Donald's, Alternatifbank gibi holdingimize bağlı firmalarından biriyle ortaklık yapılabilir. Bu ortaklığın neticesinde en azından Efes Pilsen gibi güçlü bir ekip oluşturabiliriz" dediği öğrenildi. Gelişmeler kartalhaber.com'da.

süper olur...
  • Reklam
  •  
  • Mad_Dragon
    Kapali Hesap

• FB Ülker,BJK Efes Pilsen... Galatasaray'da arada dolaşır...

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Mad_Dragon

FB Ülker,BJK Efes Pilsen... Galatasaray'da arada dolaşır...

Galatasaray Vestel

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: _Ayrton_

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Mad_Dragon
      FB Ülker,BJK Efes Pilsen... Galatasaray'da arada dolaşır...

Galatasaray Vestel

doğru doğru

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Efes Pilsen'le olmasın ya.. güçlü bir ekip oluşsun ama bu Efes Pilsen'le olmasın.. kendilerine küçüklükten beri bi sempatim vardır.. bu yaştan sonra kaybetmeyelim sempatiyi

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting