• Casio Murat 1905
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Melo için dev talip !
      Galatasaray'ın uzun süredir renklerine bağlamaya çalışıtığı Felipe Melo için Alman devi Bayern Münih'in de devreye girdiği iddia edildi..

Galatasaray'da transfer hareketliliği tüm hızıyla sürerken; bir ismin geleceği hala belirsizliğini koruyor. Geçen sezonu şampiyon tamamlayan kadroyu Dany, Umut, Hamit ve Burak gibi önemli isimlerle takviye eden sarı-kırmızılılar şampiyon kadronun en önemli parçalarından biri olan Felipe Melo transferini ise bir sonuca bağlamayamadılar.

Galatasaray'a olan transferi yılan hikayesine dönen Felipe Melo için İtalyan basını Spartak Moskova iddiasını ortaya atarken; günün en flaş iddiası Almanların yüksek tirajlı yayın organı Bild'den geldi. Gazete, Bayern Münih'in yeni sportif direktörü Matias Sammer'in kendisi gibi bir orta saha oyuncusu aradığına değinirken; Felipe Melo'yu da adaylar arasında gösterdi.

Sammer'in kendi oyun tarzına benzer bir ismi Bavyera ekibinin kadrosuna katmak istediği iddia edilirken, Felipe Melo'nun yanı sıra Claudio Marchisio, Yann M'Vila ve Javi Martinez de aday olarak gösterildi.

Gazete Felipe Melo'nun bonservis bedelini 14 milyon euro olarak gösterirken; Brezilyalı futbolcunun Galatasaray'da harika bir sezon geçirdiğine değindi. Haberde ayrıca Felipe Melo'nun yeni Matias Sammer olma ihtimali yüzde 75 olarak değerlendirilirken, Marchisio'ya yüzde 65, M'Vila'ya ise yüzde 60'lık şans verildi. Yani gazete Felipe Melo'nun bu dört isim içinde önümüzdeki sezon Bayern Münih forması giymeye en yakın ismin Felipe Melo olduğunu iddia etti..#

http://www.webaslan.com/futbol/melo-icin-dev-talipSXHBQ51730SXQ
      WEBASLAN
  • Reklam
  •  
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Açıkcası Bayern'in Melo'ya teklif yapacağını sanmıyorum.Ayrıca Melo gerçekten gelmek istiyorsa ücretinde biraz indirim yapmalı.
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • ChivasRegal
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Melo kötü futbolcu değil iyi topçu eyvallah ama çok abartılıyor bence yanında oynadığı Selçuk İnan çok daha iyi bana göre.
      büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..." İslam Çupi.
  • cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Abartmiyorm, Melo gecen sene ortasahada serbest bir sekilde oynuyordu, hem defansa hem hucuma yardim ediyordu. Juve'de dikis tutturamamasi ve altin bidon secilmesi böyle özgurce oynattirilmamasi diye dusunuyorum, gecen sezon gibi serbest birakildiginda Melo o pozisyonda dunyanin en iyiler arasinda yer aliyordur benim icin.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Bence gayet iyi bir oyuncu orta sahayı Melo, Selçuk, Amrabat, Hamit diye oynatirlarsa Galatasaray'in orta sahasi asla sekmez.

• White Albatros tarafından gönderilen mesaj
      Selçuk ve Hamit varken bence Melo olsada olur olmasada

İkisi de çok farklı oyuncular. Melo biraz daha defansif oynuyor ama Galatasaray da gol ve asist katkısı fazlaca oldu. Hamit ise futbolda ''Joker'' olarak tabir edebileceğimiz bir oyuncu sağ bekte, sağ açıkta, orta sahanın ortasında oynayabiliyor Melo'nun yanına Selçuk'u koy Hamit de sağ kanatta oynasın.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting