• İbrahimovic.
  Kayitli Üye
  Kayıt: 20-11-2010
  Yaş: 21
  Mesajlar: 1657
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Matthaus tarafından gönderilen mesaj
   Şahsen gittiğine o kadar çok üzülmedim. Daha önce yaptığı açıklamalarla gideceğini belli etmişti. Açık bir şekilde Milangaz yoksa bende yokum diye açıklamada bulunmuştu. Bir kişi vizyon sahibi ise o kişinin taraftar gözüyle bakmasını asla bekleyemezsin. Karşısına çıkan fırsatlardan hangisi iyiyse onu değerlendirip yoluna devam eder. Ben yönetiminde Erman Kunter'in koçluğa getirilmesi ve ayrılacak bütçenin 10-12 Milyon dolar olarak belirlenmesinden sonra Ergin Ataman'ın takımda kalması için çaba sarf ettiklerini düşünmüyorum. Bunun Ergin Ataman'ın yaptığı açıklamalardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Hani Ergin Ataman Beşiktaş'tan çok büyüktü ya öyle olmadığını gördük. Milangaz olmazsa üç kupalı takımın sponsorsuz kalacak hali yok ya her açıklamasında geleceğini Milangaz'ın sponsorluğuna göre çizmesi böyle bir tutumda olması çok tuhaftı. Her şeye rağmen Basketbol takımına tarihinin en iyi sezonunu yaşattı bu başarısı unutulmaz ama Beşiktaş'ta yakaladığı jenerasyonu Galatasaray'da yakalar mı göreceğiz. Başarısızlıkta Oktay Mahmuti'de olduğu gibi yol verirler. Bu saatten sonra tek umudum yanında oyuncuları da götürmemesi olur. Önemli oyuncuların bazıları yurt içinden bir takıma gittiği taktirde bonservis bedeli karşılığında gidecek ama genede yönetimin olabildiğince eldeki kadroyu korumasını bekliyorum. Her neyse Demirören ailesinin kulüple hiç bir bağlantısı kalmadı. Bu bakımdan iyi oldu. Galatasaray'da Nevriye Yılmaz ve Ergin Ataman'dan sonra futbol takımına Emre Belözoğlu transfer edilse bile normal karşılanacağını görmüş olduk. Kimse kimseyi kandırmasın. Ergin Ataman'a edilen küfürleri herkes biliyor şu an koçluğa getirildi. Söylenenlerin hepsi havada kaldı. Olumlu olumsuz durumlarda bir şeyleri kabullenmek konusunda Galatasaray taraftarı bir numaradır bana göre. Öyle olduğunu görmüş olduk.


   Arroyo , Hawkins , Bonsu ile biz ilgileniyormuşuz Hawkins'in yerine daha kaliteli birini alabiliriz ama Arroyo ve Bonsu'nun gelmesini isterim.
   ________________________
   ibrakadabra 55 ~ dgc15 ~ İbrahimovic.

   Gareth Bale #3
   Cristiano Ronaldo #7
   Roberto Carlos #3

   FM 2013 | Bursaspor Kariyerim
 • Reklam
 •  
 • matias_g_bjk
  Kayitli Üye
  Kayıt: 22-07-2007
  Yaş: 28
  Mesajlar: 1580
  Takımı: Beşiktaş JK
  • YAVAŞŞ alın o adamları sanki pazardan karpuz beğeniyorsunuz bütün takımı verelim isterseniz hiç gülceğim yoktu akşam akşam ya
   ________________________
   Benim Gücümün Ulaştığı Yerlere, Sizin İmparatorunuzun Hayalleri Bile Ulaşamaz.
   FATİH SULTAN MUHAMMED HAN

   #4 Manuel Fernandes
   #7Ricardo Quaresma(Q7)
   Beşiktaş JK
   Şereftir bu yolda seninle yürümek
   Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
 • Taciturn
  Haber Editörü
  Kayıt: 02-04-2006
  Yaş: 25
  Mesajlar: 2253
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Bildiğim kadarıyla yabancı oyunculara yurtiçinden talipler çıkarsa aldıkları yıllık ücret kadar bonservis ödemek zorundalar.Erman Kunter'le birlikte bu sene daha güçlü daha dik olucaz.Bizi para için yüzüstü bırakıp giden beyzade ise pişman olacak.
   ________________________
   In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou


   Zizou.


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting