• samet14
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Ben 19 yaşındayım 17 yaşında başladım bursada sonra ankara sonra beşiktaş beşiktaşta patlama yaptım real madrid teklif verdi ve gittim en unutamadığım maç Real Madrid-Barcelona 5-0(3gol 2 asist) kariyerimin henüz başında olduğum için anca bu kadar ama sürekli yükseliyorum bu arada asıl mevkim ss ama hoca cfde oynatıyor
  • Reklam
  •  
  • Bazuka
    Kayitli Üye

• Misket Limonu Kolonyası tarafından gönderilen mesaj
      Yorumlarınızı bekliyorum

Ne yorumu bekliyorsun hiyleyle oyun oynuyorsunuz sonrada aferinmi dememizi bekliyorsunuz Hileyle gücünü 105 yapmis büyük ihtimalle beginnerde oynuyorsun Bide Top Playerde oynada öyle görelim seni
  • Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

Takımı: TSG 1899 Hoffenheim
    • Bazuka tarafından gönderilen mesaj
      Misket Limonu Kolonyası tarafından gönderilen mesaj
      Yorumlarınızı bekliyorum

Ne yorumu bekliyorsun hiyleyle oyun oynuyorsunuz sonrada aferinmi dememizi bekliyorsunuz Hileyle gücünü 105 yapmis büyük ihtimalle beginnerde oynuyorsun Bide Top Playerde oynada öyle görelim seni

Şimdi bir dk birşey diyeceğim. 7. sezon. Hile yok. Top Player Değil. Regularla başladım oyuna alışmak için. 4. sezonda mı ne professional yaptım. Nerdeyse maçların %90'ında maçın adamı ödülü vb alınca veya 2-3 gol 2-3 asist önemli pozisyon yapınca acayip gelişir. Bu yüzden lütfen ilk önce emin olarak konuşalım.
  • bario_gun7
    Kayitli Üye

Takımı: Darıca Gençlerbirliği
    • Bazuka tarafından gönderilen mesaj
      Yorumlarınızı bekliyorum

Kesinlikle katılıyorum benim unutamadığım maç gs barca şampiyonlar ligi maçıydı kornerden kafa golü atmıştım 1-0 almıştık acaip sevinmiştim

Tabiki top player
    Kayitli Üye

Takımı: FC Girondins de Bordeaux
    • Ad : OSMAN
      Mevki :SMF
      Overall:83
      Sezon : 2012/2013
      Maç : Man U - Deportivo [Şampiyonlar Ligi Yarı FinaL Rövanş Maçı(0-0)
      ... Dakika 21 Deportivo Bodipo'nun gölüyle önde Şampiyonlukda büyük bir adım Deportivo için..
      ... Dakika 62 Alex Ferguson Düşünceli...
      ... Dakika 66 Nani evraya dndu evra koseye acıldı ,içerde berbatov bos açtı ortayı... Berbatoooooov ! ve goL deportivo bu kdr yaklastı ama daha maç bitmedi..
      ... Dakika 76 Alex fergusonun yüzü artık gülüyor Ancak Lassad ve Osman Oyunda....
      ... Dakika 83 Osman aLdı topu havadan bir top lassada Lassad KOseye kactı Osman İçeriyi dolduryor Son dakikalra gldik Lassad Actı ortayı veeeee GoLLL GoLLL İŞte Gol Deportivo İlk Defa Finale Cıkıcak Evet İspanyolardan 2 kişi Finale Kalacak ...
      ... Dakika 90+2 Hakem top Havadayken Bitiriyor Maçı Evet DEportivıo İlk Defa Finalde Valencia İle Final oynayacak ...

''djbozkurt18''
  • Marsis
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • İlhan Mansız'la Almanya 2.Liginde yaptığım kariyerde;

Rot Weiss Ahlen 4-0 1860 Munchen (4 gol)

AC Milan 2-3 Rot Weiss Ahlen ( Oyuna 2-0 yenikken 67.dk.'da girmiştim ve bir 2.lig takımını Şampiyonlar Ligine taşımıştım attığım 3 golle)

Real Madrid 1-1 Rot Weiss Ahlen (90'da girmiştim,90+1'de attığım golle gruplardan çıkmıştık)

Rot Weiss Ahlen 5-0 Tus Koblenz ( 5 gol)

Barcelone 0-7 Inter (Futbolu bıraktığım Inter'de kariyerim boyunca aldığım en süpriz sonuçtu heralde.)

Zlatan™

Marsis Avatar Dünyası-Dev Barcelona Arşivi Yayında !
  • Berke Yaman
    Kayitli Üye

Takımı: Bandırmaspor
    • Valencia 3-0 Napoli 2 gol ikiside ceza sahansının 1-2 mtr uzağından attım nasıl attığımı anlayamadım
      Deportivo 1-1 Barcelona Vurduğumda Victor valdes muhtamelen tutçakken neredeyse dokunmuş gibi top yanından geçip yuvarlandı.
      Valencia 1-0 Ajax(aslında Ankaraspor başka yama indirince ajax oldu) Topu Ceza Sahasının Dışından Falso Aldırdım Direkten Girdi.
      Fransa 1-0 Türkiye Kendi Kaleme Atmıştım
      Villareal 1-2 Real Madrid Üst Direkten Çok Güzel Sekerek Gol Oldu ama Yenildik

Ben Bu Kadar Hatırladım Sizde baya gol atmışınız
  • Reklam
  •  
  • PesimistyLe34
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Berke Yaman tarafından gönderilen mesaj
      Valencia 3-0 Napoli 2 gol ikiside ceza sahansının 1-2 mtr uzağından attım nasıl attığımı anlayamadım

Deportivo 1-1 Barcelona Vurduğumda Victor valdes muhtamelen tutçakken neredeyse dokunmuş gibi top yanından geçip yuvarlandı.

Valencia 1-0 Ajax(aslında Ankaraspor başka yama indirince ajax oldu) Topu Ceza Sahasının Dışından Falso Aldırdım Direkten Girdi.

Fransa 1-0 Türkiye Kendi Kaleme Atmıştım

Villareal 1-2 Real Madrid Üst Direkten Çok Güzel Sekerek Gol Oldu ama Yenildik

Ben Bu Kadar Hatırladım Sizde baya gol atmışınız

Fransa 1-0 Türkiye

öldüm kardeş ben en cok atılan gollerde unutulmayan maclar için acmıstım konuyu ama buda hosuma gitti. cok yaşa ya iyi güldüm valla
      ama olsun o kdr gol atmıssın oda olcak bnde atmıstm bı gol kendı kaleme ama hatırlamıorm hangı mactı .:D

7/ Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro -- 8/ Ricardo Kaka' Leite
      FM 2011 Fenerbahçe SK | Sarı Kanaryalar
  • Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

Takımı: TSG 1899 Hoffenheim
    • bario_gun7 tarafından gönderilen mesaj
      Bazuka tarafından gönderilen mesaj
      Yorumlarınızı bekliyorum

Kesinlikle katılıyorum benim unutamadığım maç gs barca şampiyonlar ligi maçıydı kornerden kafa golü atmıştım 1-0 almıştık acaip sevinmiştim

Tabiki top player

İstediğiniz gibi yargılayabilirsiniz. Ama hile yok. 15 yaşında başladım. 7 sezonda 105 overalle çıkmak normal. Master ligde de böyle oluyor. Skill kartların da faydası oldu.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting