• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• Bucaspor'da forma giyen Emre Güral ve Berkay Samancı'nın Beşiktaş'a transferi konusunda, iki kulüp prensip anlaşmasına vardı..

Bucaspor'un resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Emre Güral ve Berkay Samancı için Beşiktaş Kulübü ile anlaşma sağlandığı belirtildi. Beşiktaş'ın iki futbolcu için 700 bin avro bonservis bedeli ödeyeceği ayrıca Bucaspor'un tespit ettiği bir futbolcuyu da sarı-lacivertli takıma bonservisiyle birlikte vereceği öğrenildi.

Geçen sezon başında Almanya'dan transfer edilen 23 yaşındaki Emre Güral, Bucaspor'la bu sezon 24 lig maçında 9 gol kaydetti. Kocaelispor'da yetiştikten sonra Bucaspor'a transfer olan 23 yaşındaki Berkay Samancı da bu yıl 16 lig maçında forma giydi.
  • Reklam
  •  
  • Mr.Danger
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Oyuncuları tanımıyorum ancak 700 bin euro çok az bir para değil ayrıca 23 yaş o kadar da genç değil.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Evet 23 çok genç değil Emre'nin biraz iyi olduğunu biliyorumda Berkay'ı tanımıyorum

Besiktas, we came here to die with you
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • BJK ekonomik durumunun gereklerini yerine getiriyor. Yerlilere yönelip küçülmesi gerek, onlar da öyle yapıyorlar şu an. Yetenekli isimleri toplayıp uzun vadede kullanabileceği isimler alıyorlar. Mustafa Denizli'nin geleceğinin sinyali sanki alınan bu oyuncular da.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

• adu tarafından gönderilen mesaj
      BJK ekonomik durumunun gereklerini yerine getiriyor. Yerlilere yönelip küçülmesi gerek, onlar da öyle yapıyorlar şu an. Yetenekli isimleri toplayıp uzun vadede kullanabileceği isimler alıyorlar. Mustafa Denizli'nin geleceğinin sinyali sanki alınan bu oyuncular da.

Samet Aybaba'da olabilir. Onunda ismi çok geçiyor

Takımı: FC St Pauli
    • Samet Aybaba'nın daha gelmesi konuşulurken bile BJK yönetimini ikiye böldü. Levent Erdoğan gelmesini çok istiyor sanırım, transfer komitesinin çoğunluğu ise ona karşı diye biliyorum. Zaten Samet Aybaba'nın kariyeri BJK'nin hocası olamayacağının bir göstergesi bence. Küçülme politikası Rıza Çalımbay ile de yapılabilir mesela abartı ücret alacak bir isim değil. Ama Mustafa Denizli gibi bir tecrübenin yeniden yapılanma sürecine liderlik etmesi en doğrusu olur kanımca.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Reklam
  •  
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Belki yorum yapmak için biraz geç oldu ama bu transferlerdeki hatayı görüyorum. İlhan Mansız, Tümer Metin gibi topçular bize kaç yaşında geldi 25-27 yaşlarında... bazı maçlarını izledim Berkay'ın ve Emre'nin gayet de yetenekli oyuncular transferlerden vazgeçilmesi kötü olmuş inşallah yine pişman olmayız.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting