• AhKan
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Uefa 2012 kriterlerini açıkladığı zaman YD ve arkadaşları Quaresma,Guti,Simao,Almeida,Fernandes gibi adamları alıp borca borc kattılar.O zamanlar bunu en dikkate alan adam Adnan Polat oldu.Hata 1-2 demecindede bundan bahsetti ve Keita,Elano,Arda üçlüsünü elden çıkarmaya bakıp borcu kapatmak istedi.Bu bizim için iyi oldu.1 senemiz gitti.Ama Adnan Polat futboldaki başarısızlıktan kovuldu.Zaten kalsa taskımı direk toparlayamazdı.Yani biz bu durumda taraftar olarak hep kazanan taraf olduk.
      11 KEİTA
  • Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • UEFA kupasına katılmanın da nasıl katkısı var Türk takımlara anlatıp anlatıp bitiremeyiz gerçekten. Yarı final görmeden para kazandıgın yok ki o para da çok değil zaten. Bu sene şamppiyonlar ligine gitseydi şayet BJK o zaman işte koyardı maddi açıdan ve oyuncu transferleri açısından sıkıntı çıkabilirdi. BJK bu cezayı bu sene olmadı sonraki sene çekecekti en azından avrupaya gittiği bir yılda denk geldi ve zaten bu yıl yeni yapılanma söz konusu oldugundan sıfır hedefti o kupa cezada çekildiğine göre ben rahatladıklarını düşünüyorum. Umarım Fenerbahçeyede 2 yıl UEFA men cezası gelir. Şampiyonlar ligine gitmemiz oldukça zor oldugundan geçen sene de ceza çekmiş bir takım olarak bu senede çeker oradaki durumumuzdan da kurtuluruz. Bazen sadece kendi liginde mücadele etmeninde avantajı söz konusu. Örneğin bu sene FB ve GS nin tamamen lige odaklanması gibi. TS ve BJK avrupada olmasaydı çok farklı yerlerde olabilirlerdi çünkü. Neyse böyle kısa süreli cezalarla üzülmemek gerek.
  • matias_g_bjk
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Melih_Korkmaz__ tarafından gönderilen mesaj
      Hqmi tarafından gönderilen mesaj
      Sıra Fener'e geliyor..

alaka ?

bu cezalar mali düzensizlikten

alakamı ? bunu nasıl diyebiliyorsun merak ediyorum ? size nedenmi ceza gelcek şikeden dolayı benim kafamın almadığı bir konu var fb madem şike yapmadı tff öyle diyor ya ozaman neden hala aziz yıldırım içerde ? bugun platini'den tehdit dolu bir mektup gelmiş zaten
      Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), UEFA'nın yaptığı uyarıyı dikkate alırsa Fenerbahçe'nin küme düşürülmesi veya puanlarının silinmesi gerekecek.

Star Gazetesi'nin haberine göre eğer TFF eski kararında ısrar etmeyi sürdürürse milli takımlar dahil tüm kulüplere Avrupa'dan men cezası gelecek.

ŞİKEYE SIFIR TOLERANS
      Beşiktaş, Bursa ve Gaziantep'e Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası veren UEFA, şike dosyasında da sıfır tolerans gösteriyor. Futbol Federasyonu'na mektup gönderen UEFA yetkilileri, "Şike konusunda kararlıyız. Ya istediğimiz cezaları derhal uygularsınız ya da Türk futbolunu milli takımlar dahil yarışmalardan men ederiz" tehdidinde bulundu.

BU KARAR KABUL EDİLEMEZ
      UEFA'nın bu prosedürü, istedikleri cezaları vermeyen tüm ülke federasyonlarına uyguladığı ve öncelikle mektupla uyardığı ifade edildi. TFF'ye gönderilen mektupta, şike ile yapılan mücadele ve gösterilen sıfır tolerans vurgulanırken, verilecek cezalar da tek tek yazıldı. TFF'nin kulüplerin şike yapmadığı şeklindeki kararını kabul edilemez bulan UEFA, kararın değişmesini istedi.

FENER DÜŞER
      Federasyonun 5 Haziran'a kadar bu cezaları değiştirip şikeye bulaşan kulüpleri küme düşürmesi veya puanlarını silmesi gerekiyor. Aksi takdirde Türk futboluna ağır bir ceza yolda. UEFA özellikle Fenerbahçe'nin şikeden suçlu bulunarak talimatın uygulanmasını istiyor. Ancak federasyon için böyle bir karar zor görünüyor.

LİSTE İÇİN SON GÜN
      TFF kararda diretirse UEFA'nın A'dan U15'e kadar tüm milli takım ve kulüplere men cezası verebileceği belirtildi. Federasyonun Fener'in şike yaptığı şeklinde bir karar çıkarması, küme düşürülmesi anlamına geliyor. TFF'nin, Avrupa'ya gidecek takımların isimlerini bugün 17.00'ye kadar UEFA'ya bilrdirmesi de gerekiyor.

kaynak:mynet

#4 Manuel Fernandes
      #7Ricardo Quaresma(Q7)
      Beşiktaş JK
      Şereftir bu yolda seninle yürümek
      Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Melih_Korkmaz__ tarafından gönderilen mesaj
      Sıra Fener'e geliyor..

alaka ?

Alakayı yakında çözersiniz.

---
  • Melih_Korkmaz__
    Kapali Hesap

• Hqmi tarafından gönderilen mesaj
      Melih_Korkmaz__ tarafından gönderilen mesaj
      Sıra Fener'e geliyor..

alaka ?

Alakayı yakında çözersiniz.

görücez siz dua etmeye başlayın
  • Melih_Korkmaz__
    Kapali Hesap

• matias_g_bjk tarafından gönderilen mesaj
      Melih_Korkmaz__ tarafından gönderilen mesaj
      Sıra Fener'e geliyor..

alaka ?

alakamı ? bunu nasıl diyebiliyorsun merak ediyorum ? size nedenmi ceza gelcek şikeden dolayı benim kafamın almadığı bir konu var fb madem şike yapmadı tff öyle diyor ya ozaman neden hala aziz yıldırım içerde ? bugun platini'den tehdit dolu bir mektup gelmiş zaten

Aziz başkan sadece şike ve teşvikten yargılanmıyor,çete kurmaktan yargılanıyor onun içinde mahkemeye özel yetkili bakıyor çete suçu düşmüş olmasına rağmen delil durumu diyerek içerde tutuyorlardı bugün oda bitti bakalım ne yalan bulup çıkarmıcaklar

çete suçu olduğu zaman tahliye olmuyor

platini bizi yinemi tehdit etmiş ilahi komedya
  • DoHaVO
    Kayitli Üye

• Platini gönderdiği gizli mektupta aynen şunu dedi:

"Dava sonunda eğer Fenerbahçe küme düşürülmezse takımlarınızı Avrupa'dan 5 yıl men ederiz"
  • Reklam
  •  
  • matias_g_bjk
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • DoHaVO tarafından gönderilen mesaj
      Platini gönderdiği gizli mektupta aynen şunu dedi:

"Dava sonunda eğer Fenerbahçe küme düşürülmezse takımlarınızı Avrupa'dan 5 yıl men ederiz"

görünen köy klavuz istemez yani düşürülmesi lazım y.d efendide ancak bu kadar yardımcı oldu fenere Allah böyle adamları futbolumuzun başına getirmesin.

#4 Manuel Fernandes
      #7Ricardo Quaresma(Q7)
      Beşiktaş JK
      Şereftir bu yolda seninle yürümek
      Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
  • DoHaVO
    Kayitli Üye

• Basında öyle bir haber yok tamamen kendim uydurdum Kamuoyunu yoklamak lazım arada .Öyle her habere inanmamanızı istediğim için böyle birşey yapmak istedim.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting