• DjALieN
    Kayitli Üye

• Hahahah. Bazı arkadaşlarım lig oynanırken hala stadın yıkılacağını söylüyorlardı.. Daha ortada doğru düzgün plan ve bütçe yokken 60 senelik İnönü stadını yıkamazlar. Hele 10.000 kişi için bir tarihi yıktırmazlar adama, gerekirse barikat kurarız dozerlerin önüne 3-4 senedir aynı muhabbet. Öyle iki tane resmi ben de çizdiririm, ama bu yönetimde bu işi yönetebilecek kadar becerikli insanlar yok. Yine gidip kapalı alttan kombinemi alacağım, ayrı konu.
  • Reklam
  •  
  • TeknoGoal
    Kayitli Üye

Takımı: Chivas USA
  • The_Eagle
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: DjALieN

Hahahah. Bazı arkadaşlarım lig oynanırken hala stadın yıkılacağını söylüyorlardı.. Daha ortada doğru düzgün plan ve bütçe yokken 60 senelik İnönü stadını yıkamazlar. Hele 10.000 kişi için bir tarihi yıktırmazlar adama, gerekirse barikat kurarız dozerlerin önüne 3-4 senedir aynı muhabbet. Öyle iki tane resmi ben de çizdiririm, ama bu yönetimde bu işi yönetebilecek kadar becerikli insanlar yok. Yine gidip kapalı alttan kombinemi alacağım, ayrı konu.

olaya 10.000 kişi olarak bakmayın. Daha çok özellikli, anfitiyatrosu, alışveriş merkezi bile olan üstü tamamen kapatılabilir, Allianz'daki gibi dışarısı ışıklandırılabilir bir stad. tabii inönü'nün şu anki hali benim de hoşuma gidiyor ve bu stad yıkılacağı için biraz burukluk var içimde ama yeni stad bize çok şey kazandıracaktır. (tabi yapılırsa)
  • Ozan JK
    Kayitli Üye

• Yeri itibarıyıyla yıkılması çok zor bence.Zaten kaç yıldır eski açığa kat çıkamıyoruz ne yıkması çok zor.Mevcut stadı adam gibi yenileseler mesela herkes kolonlardan falan çok şikayetçi olası bir depremde gider deniliyor.O tip şeyleri yeniden restore etseler yeter.

• herkese nasip olma o statda maç izlmekk gerçekten muhtşm bir atmosferş var

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting