• Highlander
  Kayitli Üye
  Kayıt: 25-08-2011
  Yaş: 26
  Mesajlar: 1446
  Takımı: Beşiktaş JK


  • Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, futbol takımının 2012-2013 sezonundaki maçlarını BJK İnönü Stadı'nda oynamasına karar verdi.
   Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yapılan yönetim kurulu açıklamasında, ''Yönetim Kurulumuz, sporun temel prensiplerinden olan dostluk ve paylaşıma aykırı yaklaşımlar nedeniyle, 2012-13 sezonundaki maçlarımızı BJK İnönü Stadyumu'nda oynama kararı almıştır'' denildi.
   Yeni sezonda Türk Telekom Arena'yı kullanma isteklerine Galatasaray Kulübü'nün yaklaşımının üzüntüyle karşılandığı belirtilen açıklamada, ''GS yönetiminin teklifimizi kabul etmemesinin yanı sıra bazı GS yöneticilerinin konu ile ilgili 100 yıllık dostluğumuza yakışmayan açıklamaları camiamızı son derece üzmüştür'' ifadeleri kullanıldı.
   Yıllardır gündeme getirilmesine rağmen yeni bir stadyum yapımı için geçmiş yönetimler tarafından Beşiktaş adına herhangi bir iznin alınmadığı hatırlatılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:
   ''BJK'nin yepyeni bir stadyuma kavuşması için yönetim kurulumuz iş başına gelir gelmez kararlılıkla çalışmalarına başlamıştır. Tekrarlamak gerekirse günün ihtiyaçlarına ve Beşiktaş camiasının beklentilerine cevap veremeyen BJK İnönü Stadyumu'nun yeniden ve yerinde yapılması kararı alınmış olup, bu konu ile ilgili izin, proje ve inşaat çalışmaları hızla ve kararlılıkla devam etmektedir. 2012-13 sezonu içerisinde inşaat çalışmalarının başlayacağı öngörülerek maçlarımızı TT Arena Stadyumu'nda oynama isteğimiz Sayın Başbakanımıza, Sayın Gençlik ve Spor Bakanımıza, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne, TFF yetkililerine ve Galatasaray Spor Kulübü yönetimine iletilmiştir. GS yönetiminin teklifimizi kabul etmemesinin yanı sıra bazı GS yöneticilerinin konu ile ilgili 100 yıllık dostluğumuza yakışmayan açıklamaları camiamızı son derece üzmüştür.
   Yönetim Kurulumuz, sporun temel prensiplerinden olan dostluk ve paylaşıma aykırı bu yaklaşımlar nedeniyle, 2012-13 sezonundaki maçlarımızı BJK İnönü Stadyumu'nda oynama kararı almıştır. Konuyla ilgili süreçte yardım ve desteklerini kulübümüzden esirgemeyen ve bu sezon da BJK İnönü Stadyumu'nda oynama kararımızı anlayışla karşılayan Sayın Başbakanımıza ve Sayın Gençlik ve Spor Bakanımıza bir kez daha teşekkür ederiz. Camiamızın tüm kesimlerini, takımımızı desteklemek amacıyla önümüzdeki sezon da BJK İnönü Stadyumu'na davet ediyoruz.''
   Bu arada, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ de, Yönetim Kurulunun aldığı bu kararı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na bildirdi.

   Kaynak: NTV Spor
   ________________________
   Beşiktaş | Manchester United
 • Reklam
 •  
 • Canio Di
  Kayitli Üye
  Kayıt: 19-03-2006
  Yaş: 28
  Mesajlar: 1095
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • belkide önümüzdeki 40 yıl kabul etmiceksiniz ama stadın adı ali sami yen stad üzülsenizde Galatasarayındır.
   ________________________
   Abbasağa!!

   Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.
 • ŞANLI_
  Kayitli Üye


  Kayıt: 06-06-2003
  Yaş: 31
  Mesajlar: 17547
  Takımı: Fenerbahçe SK
 • White Albatros
  Kayitli Üye
  Kayıt: 17-10-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 4519
  Takımı: Beşiktaş JK
 • Taciturn
  Haber Editörü
  Kayıt: 02-04-2006
  Yaş: 25
  Mesajlar: 2253
  Takımı: Beşiktaş JK
  • GS yöneticileri bizi tebrik etmiş bu karardan dolayı.Kendi stadımızda oynayacağımız için tebrik edilmek ??
   ________________________
   In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou


   Zizou.


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting