Barney-Stinson

Roman Bezus transferini beğendim. Takıma hiç katmasamda bildiğim bir oyuncuydu. Dnipro güzel olmuş. Keşke grubunuda koysaydın.

ata376

**Görsel Olarak Yardım Edebiirim Sana Başarılar Roman Bezus Takıma Adapte Olumş , Ama Keşke Simao yada Quaresma İlk Sezon Dursalardı Klüpte Holoskoyu Satamadınmı Bu Arada ?**

Marshall-Eriksen

Barney-Stinson;1915494Roman Bezus transferini beğendim. Takıma hiç katmasamda bildiğim bir oyuncuydu. Dnipro güzel olmuş. Keşke grubunuda koysaydın.

Grubum aşağıda.Roman Bezus gençleştirme operasyonunun bir parçası zaten.

ata376;1915496Görsel Olarak Yardım Edebiirim Sana Başarılar Roman Bezus Takıma Adapte Olumş , Ama Keşke Simao yada Quaresma İlk Sezon Dursalardı Klüpte Holoskoyu Satamadınmı Bu Arada ?

Holosko`yu bu sezon klüpte tutmayı düşünüyorum.Takımın hem yaşını hem de maaş giderlerini düşürmek için Simao ve Quaresma`yı sattım.

Grubumuzdaki rakiplerimiz:

Genel Değerlendirme:Kolay bir gruba düştüğümüzü düşünüyorum.Ama maçlarımızda %100 kapasiteyle oynayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

STSL BAŞLIYOR!!!

STSL 1.Hafta:Beşiktaş-Galatasaray

İlk 11`ler:

Bezus reis attı Mert Mungan hem sevindi hem üzüldü :D

Avrupa Ligi B Grubu 1. Maç:Beşiktaş-SCBraga

Braga karşımızda çaresizdi.Teknik direktörleri her türlü kendilerinin galip geleceklerini söyledi ama Oğlum Bak Git vakası yaşadı :D :D

STSL 2. Hafta:Beşiktaş-Mersin İdmanYurdu

Çok atak oynadık ama Mersin iyi defans yaptı ve golü bulmamızı önledi.2 maç 4 puan da iyidir.

STSL 3. Hafta:Sivaspor-Beşiktaş

Eneramo adeta mahvetti bizi :(.Neyse sağlık olsun.

Uefa Avrupa Ligi B Grubu 2. Maç:SteauaBükreş-Beşiktaş

0-0 bitti.Son 3 maçta sadece 2 puan aldık.Ama asıl çıkış bundan sonra...

STSL 4. Hafta:Beşiktaş-Ankaragücü

Lig sonuncusu Ankaragücü`ne karşı da olsa galip gelmemiz bizi canlandırdı.

STSL 5.Hafta:Karabükspor-Beşiktaş

Karabükspor güzel de oynadı ama onlar adına şanssızlıktı.

Cpt.MacTavish

**Dnipro'yu geçmişsin . Transferler iyi .**

İbrahimovic.

Dnipro'yu geçmek güzel maçlar iyi gidiyor başarılar :).

Highlander

Olmamış dostum yolladığın oyuncular ben yolladığım oyunculardan en az 40 M kar ediyorum. Hurşut Meriç fm 11'de efsaneydi bence dripling 19 olduğu için geçemeyeceği oyuncu yoktu. :D

Kagiso90

Kariyere şimdi baktım maçlar iyi gidiyor başarılar :)

Pierre-Emerick Aubameyang

**Lig maçları inişli çıkışlı :) Ama avrupa çok iyi :)**

Barney-Stinson

**@Highlander:** Yalnız oynadığınız para birimleri aynı olmayabilir. Ona bi bak bence kardeşim.

Maçlar güzel gidiyor. Arada ufak tefek takılmalar olmuş. Onlarda olur :) Takma kafana

kubi1925

Hocam Dnipro'yu geçmen müthiş olmuş maçlar güzel gidiyor :(

Highlander

@Highlander: Yalnız oynadığınız para birimleri aynı olmayabilir. Ona bi bak bence kardeşim.

Maçlar güzel gidiyor. Arada ufak tefek takılmalar olmuş. Onlarda olur :) Takma kafana

Ben EURO ile oynuyorum. :)

MaNiAc_EgE

**Kariyerinde başarılar ;) Quaresma'yı ucuza satmışsın :) Boşta olan Lenny Fernandes'i öneririm ;)Hurşut için de biraz fazla vermişsin gibi ?**

Sonraki Sayfa »

Copyright ©2001 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Özel Teşekkür: sistemhost.com