• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Ligden çekildi!
      Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, 2012-2013 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nden çekildi.

Beşiktaş Kulübü Basketbol Komitesi Başkanı Abdullah Sözer, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde yer alan takımlarını 2012-2013 sezonunda ligden çektiklerini açıkladı.

Sözer AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sezonun Beşiktaş Kulübü için tasarruf etme dönemi olduğunu hatırlatarak böyle bir karar verdiklerini belirtti.

Sözer, "Beşiktaş’ın tasarruf senesinde kadın basketbol takımını ligden çekme kararı aldık. Erkek takımımız bu sezon THY Avrupa Ligi’nde oynayacak. İddialı bir kadro yaptık. Geçen seneye göre çok daha iyi bir kadro oldu. Kız takımına harcayacağımız rakam yetmeyecek. Beşiktaş’ın tasarruf senesinde bunu düşündük. Geçen senelerde plan bütçe yapılmadığı için bu duruma gelindi. Oyuncuların da zor durumda kalmasını istemedik. Oyuncuların maaşlarını ödeyemediğiniz zaman da kulübün borcu artıyor. Biz Beşiktaş’ı düzlüğe çıkarmakta inançlıyız. Beşiktaş’ı bu durumdan kurtarmak için geldik" şeklinde ifadeler kullandı.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • Canio Di
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • yazık bu klup ne hallere geldi hala futbol takımında oyuncuların maaşları artırılıyo ama burda bir şube kapatılıyo işte türkiyedeki zihniyet yazık

Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Türkiye sadece futbola bağımlı ne yazıkki.Son yıllarda Erkek basketboluna olan ilgi biraz artsada diğer branşlara çok fazla ilgi yok.Ne biletler satılıyor ne forma vb. şeyler alınıyor.Böyle oluncada Gelen Giden Dengesi sürekli eksiyi gösteriyor
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• İsabet olmuş. Bayan Voleybol takımını da çeksinler. 110 yıllık bir çınar için prestij kaybı ama gırtlağa kadar olan borçta malum. Düzlüğe çıkartmaları için bu kararların verilmesini olumlu karşılıyorum. Sonuçta o şubeleri tamamen kapatmıyorsun en fazla 1 yıl. Y.Demirören Allah belanı versin senin!
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Şimdi buna sportif yönden bakıyorsunuz ama bana söyleyin kaçınız bayan basketbol maçlarını aralıksız izliyor? Şuan en çok futbola yönelmiş bir taraftarımız var bence mantıklı bir karar.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      İsabet olmuş. Bayan Voleybol takımını da çeksinler. 110 yıllık bir çınar için prestij kaybı ama gırtlağa kadar olan borçta malum. Düzlüğe çıkartmaları için bu kararların verilmesini olumlu karşılıyorum. Sonuçta o şubeleri tamamen kapatmıyorsun en fazla 1 yıl. Y.Demirören Allah belanı versin senin!

Saçma sapan 2 tane genç oyuncu alcağınıza Cenk'in maaşını yükseltceğinize bu branşlarda isminiz iddiali şekilde geçebilirdi. Sen futboldaki veya erkek basketbol takımındaki paralar harcandıgını falan düşünmüyorsun heralde dimi? 2 milyon euroya voleybol ve basketbolda şu an çok başka yerde olabilirdiniz ama çok geldi o para. BJK adıyla sponsor bulamıyorsa bu BJK gibi bir takımı rezalet durumda oldugunuzu kamuoyuna sunmanızdan kaynaklanıyor. Herşeyi bu kadar net gösterip herşey kötüymüş gibi herkesin içinde söylersen hedefleri küçültürsen MARKANI ZEDELERSEN sponsor bulamayıp patlarsın. GS, buna benzer bir sıkıntı çektiğinde ben hiç böyle şeyler görmedim herşeyi geçiyorum bu kapattıgın spor dallarında varolabilmen için minimum 2 yıla ihtiyaç duyuldugunu da bilmeleri gerekiyor bıraktıkları yerden başlamayacaklar.
      Fikret Orman gibi bir zihniyet varken BJK düzlüğe çıksa nolur çıkmasa nolur. BJK ona göre bitmiş durumda ve bunu herkesle paylaşıyor sorunda burada. Bazı şeyler gizli saklı yapılarak devam etmeliydi ama nafile. Neyse yazılacak çok şey var da bunlar yazarak değil birinin TV'de bağırarak konuşmasıyla olur.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting