• Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • ŞANLI_

Medyadaki bütün kaynaklarda söz sahibi olan koca kafa YD olduktan sonra Beşiktaş yönetiminin kendi içerisinde Beşiktaş markasını zedelemesine gerek yok ki. Medya onu layıkıyla yerine getiriyor. Elbet denetleme raporu açıklanınca bir gün pislikleri de ortaya çıkacak.

Kendi takımında 3. kaleci olan S.Kırıntılı'nın kazandığı maaş ile Cenk'in yeni sözleşmesinde kazanacağı maaşı bir karşılaştır bakalım.
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      ŞANLI_

Medyadaki bütün kaynaklarda söz sahibi olan koca kafa YD olduktan sonra Beşiktaş yönetiminin kendi içerisinde Beşiktaş markasını zedelemesine gerek yok ki. Medya onu layıkıyla yerine getiriyor. Elbet denetleme raporu açıklanınca bir gün pislikleri de ortaya çıkacak.

Kendi takımında 3. kaleci olan S.Kırıntılı'nın kazandığı maaş ile Cenk'in yeni sözleşmesinde kazanacağı maaşı bir karşılaştır bakalım.

Neye göre Y.D Fenerli diyorsun?
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• White Albatros
    Kayitli Üye

Ben Yıldırım Demirören'e Fenerbahçe'li demedim. Yazdıklarımı bir daha oku yada yazılanları nasıl anlıyorsan artık bilemeyeceğim.

Sana Fettah Can abimizi dinlemeni öneririm.

Tıkla

Abi Videonun altındaki yorumlara bittim.

Örnekler:

Güngören sporun mac satan sag beklerine benziyor.

Fettah can sende PTT 1.Lig yardımcı antrenör tipi var mk ya

40 yıllık şeyciyim neyciydim amk unuttum

bu herifte bank asya 1.Lig kaleci antrenörü tipi var lan

39 yıllık Ocağım 17 sinde 40. yıla giricek bir gaveciyim böyle boş bardak görmedim.

Boş bardak nasıl taşıyo amk anlamadım giti

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
      Ben Yıldırım Demirören'e Fenerbahçe'li demedim. Yazdıklarımı bir daha oku yada yazılanları nasıl anlıyorsan artık bilemeyeceğim.

Sana Fettah Can abimizi dinlemeni öneririm.

Tıkla

Tamam sen demedim ben dedim söylediğin cümle direk olarak Y.D Fenerli'ye çıkıyor.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting