• CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• Beşiktaş, Bursaspor'un İstanbul BŞB'yi 4-0 mağlup etmesiyle UEFA Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazandı.

Spor Toto Süper Final Avrupa Grubu'nde Bursaspor, deplasmanda İstanbul BŞB'yi 4-0 mağlup ederek grubu lider tamamladı.

Bu sonuçla Türkiye Kupası'nda finale yükseldiği için daha önceden UEFA Avrupa Ligi'ne gitmeyi garantileyen Bursaspor'un ardından Beşiktaş'ta UEFA Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazanan takım oldu.

Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanması gereken Play-off'lar arası final karşılaşması böylelikle oynanmayacak.

Kaynak:haber1903.com

Besiktas, we came here to die with you
  • Reklam
  •  
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Oh be hayırlısıyla lig bitti Takımda revizyon'a gidileceği için seneye daha rahat maç izleriz inşallah.

• Dün maç konusunda yazdım. Gene yazıyorum. Avrupa ligine katıldığımıza zerre sevinmiyorum. Gelecek sezon ilk iş kadroda revizyona gidilmeli. Üç kulvarda mücadele edecek bir kadroya sahip olamadıktan sonra Avrupa ligi ancak lafta kalır. Bu sezon bile kalite olarak son 10 yılın en iyi kadrosu varken Avrupa liginde grubu lider bitirip ancak bir tur geçebildik. Hiç bir şekilde tatmin etmedi. Gelecek sezon tamamen lige odaklanmış bir takımı izlemeyi tercih ederim. Beşiktaş için Avrupa ligini şu durumda çok gereksiz buluyorum. Yönetimde hoca konusunu umarım en yakın zamanda çözer.
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Hoca ve işe yaramayan bir kaç futbolcuyu ...

Bkz:Veli Kavlak,Ekrem Dağ,Simao Sabrosa,Hugo Almeida (Her ne kadar iyi olsada Bobo kadar değil) ve ben başkanımıza güveniyorum seneye şampiyon olacağımıza gönülden inanıyorum

Besiktas, we came here to die with you
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • BJK yine sezonu erken açıyor herhalde?
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting