• James Sunderland
  Kayitli Üye
  Kayıt: 20-06-2007
  Yaş: 28
  Mesajlar: 665
  Takımı: Galatasaray AŞ
 • Reklam
 •  
 • imparatorfatih
  Kayitli Üye
  Kayıt: 15-07-2009
  Yaş: 32
  Mesajlar: 48
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • ona yapılmayan jübileden sonra türkiyede kimse jübileyi haketmez bülent korkmaz 25 yılını verdi gs ye
   ________________________
   İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOKTUR MUCİZELER ZAMAN ALIR
 • OziLy
  Haber Editörü
  Kayıt: 24-03-2007
  Yaş: 24
  Mesajlar: 3904
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • "Bülent Korkmaz'a yapılan büyük ayıptır"

   Galatasaray'ın efsanevi kalecilerinden Turgay Şeren, Bülent Korkmaz'ın "Efsaneler Listesi"ne alınmamasıyla ilgili Galatasaray yönetimine ateş püskürdü...   Best FM Spor Müdürü Özkan Öztürk sorularını yanıtlayan Turgay Şeren, Galatasaray yönetiminin “Efsaneler Listesi”ne kendisini de dahil etmelerinden ötürü mutlu olduğunu dile getirdi. Listede Galatasaray tarihinin önemli isimlerinin bulunduğuna dikkat çeken Şeren, söz konusu listede Bülent Korkmaz’ın olmamasının büyük bir hata olduğunu ifade etti.

   Şeren, “Yönetimin, bütün Galatasaray’a hizmet verenleri hatırlatması önemli bir şey. Bülent Korkmaz da bizlerden biridir. Benim ismim varsa Metin Oktay’ın ismi varsa belki ilk sıralarda değil ama Bülent Korkmaz’ın resmi ismi ve hayatı bildirilmelidir. Bülent Korkmaz çok büyük hizmetler verdi Galatasaray’a. Hatta yaptıkları bir kitapta toplanmalıdır. Onu nasıl unutmuşlar anlamak mümkün değil. Özellikle Fatih Terim unutulanları hatırlatabilirdi. Ama o da unutmuş olmalı. Bülent’e yapılan çok büyük ayıptır. En kısa zamanda düzeltilmesi gerekir” dedi.

   Bülent Korkmaz’ın Galatasaray’a uzun yıllar kaptanlık yaptığını ve önemli hizmetler verdiğini hatırlatan Şeren, “Bülent Korkmaz Galatasaray’a kaptanlık yapmıştır. Galatasaray, Avrupa Şampiyonu olduğu zaman Bülent Korkmaz takımdaydı ve çok iyi mücadele etti. Anılması gerekir mutlaka” ifadelerini kullandı.

   İŞTE GALATASARAY’IN EFSANE SAYDIĞI İSİMLER…

   Ali Sami Yen, Turgay Şeren, Nihat Bekdik, Ulvi Yenal, Mehmet Leblebi, "Boduri" Vafiadis Nikolaos, Naci Özkaya, Eşfak Aykaç, Gündüz Kılıç, Bülent & Reha Eken, İsfendiyar Açıksöz, Suat Mamat, Coşkun Özarı, Cevat Prekazi, Hakan Şükür
   ________________________
   SoccerCenter.Net | OziLy

   İletişim

   Twitter
   Facebook

   Beşiktaş Anadolu Lisesi


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting