• Reklam
  •  
  • SyLaR34
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • [B]surat benim suratım beğenmediysen kendi suratını koyda görelim şimdiki hali daha net internet olsa fotorafları koyıcam.

bu arada emekli bile oldum öz geçmişimi slayt gösterisiyle ekrandan geçirdiler bitti gzldi.şimdi pes 2010 a kadar 1 kariyer daha oynıcam [/B]

Son güncelleme 16.06.2009, 22:09 tarihinde SyLaR34 tarafından yapıldı.

Takımı: Kansas City Wizards
    • ha senin suratınmı o zaman kusura bakma kardeş. ben kendin ayarladın sandım 0 danda çok kötü geldi o yüzden dedim.. yoksa kendi suratın oldugu bilsem demezdim öyle bişey pardon
  • GothikA13
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: SyLaR34
      <div class="forum_alinti1"><div class="forum_alinti2">Alıntı:</div><div class="forum_alinti3"><fieldset class="forum_alinti4"><div class="forum_alinti5">Orjinal Mesajı Yazan: Abdulkadir Aktas
      <div class="forum_alinti1"><div class="forum_alinti2">Alıntı:</div><div class="forum_alinti3"><fieldset class="forum_alinti4"><div class="forum_alinti5">Orjinal Mesajı Yazan: RauL1903
      SyLaR34 kardeş ilk başta kariyere başlarken güçlerin çok fazla nasıl bu kadar fazla yapabildin ? benim ilk maçtan sora 3-5 tane yeşil oluyor sen nasıl bu şekilde yapabildin bi açıklarmısın acaba :D:D bi taktiği falan varsa söyleyebilirsen iyi olur

eğer ikinci sayfayı okuduysan pes legend kullandım diyor ;)

</div></fieldset></div></div>

aslında oyuna zevk versin die abartısız kullanmışltım.düşürmeye çalıştım save bozuluyodu bende öle bıraktım.
      </div></fieldset></div></div>

pes legend kullanıcaksan eer, programda yaptıın yükseltmelerin cıkmaz oyunda.. mesela 3 sene gecirmişin ve diyelimki hız özelliğin 85 den baslamıs ve 3 sene sonunda 92 olmus.. sen bu haldeki kariyerinde hızını pes legend acıp 95 yaparsan oyunda bunu 99 olarak görürsün.. yani full olarak.. cnk program o andaki özelliğini (yani 3 sene sooraki halini)yükseltmiyor.. senin yasdıın 92 yi baslangıc senen olarak kabul edyor ve haliyle 85 den 92 ye 7 kademe ilerlediin icin senin oyunda yaptıın 95 i +7 yaparak yansıtıo oyuna ve buda 102 yapar ve sende oyunda bunu haliyle 99 olarak görürsün.. yani kısacası 70 le baslayan bi özeliin 3 sene soora +12 arttıysa we suan 82 ise ve sende bunu mesela 95 yapmak istiosan pes legend ı ac 95-12 yani 83 e getir ki oyun bu özelliini oyunda 95 olarak görsün..böylece save inizde bozulmamıs olur (bu mesaja alıntı yaptım ama ihtiyacı olan arkadaslarda olabilir die düsündüm)

Son güncelleme 18.06.2009, 22:58 tarihinde GothikA13 tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • SyLaR34
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: xenoa

ha senin suratınmı o zaman kusura bakma kardeş. ben kendin ayarladın sandım 0 danda çok kötü geldi o yüzden dedim.. yoksa kendi suratın oldugu bilsem demezdim öyle bişey pardon

önemli değil o zaman

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting