• erelfb
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar İnter ile oynuyorum 4-4-2 A taktiği ile defans oyuncularının atağını geriye yönlendiriyorum olmuyor defansı high seçiyorum olmuyor defansım bomboş ilerideki 5 adam atak adamı fakat geridekilerde çok ilerde kalıyor ne yapmam lazım bu defansı nasıl yerine çakarım ?
  • Reklam
  •  
  • alex20fb
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • defans ile ilerideki oyuncular arasındaki mesafeyi azalt o zmn defans duran toplar hariç ileri çıkmaz
  • oechb
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • Immune
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Team Settings'den Backline'ı C yap Böylece defans geride durur.
      *Newcastle United FC

#9 Andrew Thomas 'Andy' Carroll
  • ozki1905
    Kayitli Üye

• bende çıldırıyorum bazen salaklar bunlar golü atmışım defansa çekilmem lazım adamlar kızıldereli gibi saldırıyor
  • crdsa
    Özel Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: RoNaLDo7_17
      Team Settings'den Backline'ı C yap Böylece defans geride durur.

Bildiğim kadarıyla o seçenek duran toplara etki eder. Normal maça pek etki etmez.

Samet seninle hiç maç yapmadık. Okullar başlayınca en kısa zamanda seninle maç yapmak istiyorum. Uygun olduğun zaman yapalım. Senin birkaç maçını izledim ama hiç tek gelmediğinden maç yapamadım.

442 A seçeneğinde geriye dönen orta saha sayısı 1 olduğundan dolayı defansta zorlanırsın. az kişi olduğundan fark etmesende bekler ve ön libero ile rakibi kesmeye çalışırsın. rakip de iyi oynuyorsa seni kolay geçer ve iki kişiyle yakalanırsın. Tavsiyem şu : Hücum yaparken fazla agresif olma. Bu senin kontrolden çıkmana ve sürekli pres yapmana neden olacaktır. Top rakipdeyken pres yapmak yerine önce pas atabileceği yerleri kapat. Bunun için fazla tecrübeli olman gerekiyor. Hız ve iki pres tuşunu da iyi kullanmak gerekir. X ile yönettiğin oyuncuyu, O ile de diğer oyunculardan topa en yakın olanını rakibe yollarsın. Bu iki tuşu hızlıca ve akıllıca kullanarak boşluk vermemen gerekir. Yönettiğin oyuncuyla rakibin pas atabileceği yerleri kapat. Hızlıca bir yeri kapattıktan sonra başka bir oyuncuya geçerek başka bir yeri kapat. Bunları hızlı yapmalısın. Bu arada da topa sahip olan rakibi baskı altına sokmak için O ile başka bir oyuncunu rakibe sür.

Son güncelleme 24.08.2007, 22:25 tarihinde crdsa tarafından yapıldı.

Beni Twitter'dan takip edin.
  • Immune
    Kayitli Üye

• Hayır ben eminim o backline fm üzerinden konuşursak defensive line oluyor

Olur yaparız bi ara
      *Newcastle United FC

#9 Andrew Thomas 'Andy' Carroll
  • Reklam
  •  
  • hadesspirit
    Kayitli Üye

• e güzeli 4-3-3 yap defansı oldukça ileri al alabildiği en ileri kalenin önüne değil ileri ve geri işaretleme geri gelmesinler.stopere kalıplı güçlü admaalrı kanatlarada hızlı adamları al..böylece adam hemen geldiğinde pres yapabilirler eğer top arkaya kaçarsada kanatlardan koşması rahat olur.
  • yufunus
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ya arkadaşlar fifa 2008 de adamlar daha ileriye alınmıyormu?ben oradaki taktikler hariç kendi taktiğimi oluşturmak istiyorum.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting