• Reklam
  •  
  • serkan1520
    Kayitli Üye

Takımı: Black Rhinos FC
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: barisalkis

arkadasim bu hareket her oyuncuyla olmaz solak ve yildiz oyuncularla olur.Mesala Messi ile oluyo anlatmasi zordur internetten bu hareketin videolarina bakabilirsin anlarsin ozmn kolaydir...

birader tamam her futbolcuyla olmadıgını biliyorum zaten ama tuş kombinasyonunu bilmiyorum internetten nasıl bulucam hareketin adı neki sen link bulup paylaşırsan sewinirim tşkler.!
  • Venom
    Kapali Hesap

• serkan1520
    Kayitli Üye

Takımı: Black Rhinos FC
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Venom
      +rep

Oyuncunun durumu, konumu ve şut açısına göre, kendisi vuruyor bu şekilde. Özel bir tuşu yok. Genellikle sol ayaklı oyuncular yapıyor; Messi, Adriano gibi; sağ ayaklı oyunculardan bir tek Quaresma'ya rastladım.

Bakmadan pas atma da aynı şekilde, bir tuşu yok.

ya vardır tuşudada biz bilmiyoruzdur diğer hareketleride kenhdi yapıyor diyorlardı tuşları varmış yeni ögrendik
      bu arada rep meseleside kopyala yapıştır yaptım başlıgı o yüzden prdon

Son güncelleme 21.11.2008, 13:02 tarihinde serkan1520 tarafından yapıldı.
  • Venom
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: serkan1520

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Venom
      +rep

Oyuncunun durumu, konumu ve şut açısına göre, kendisi vuruyor bu şekilde. Özel bir tuşu yok. Genellikle sol ayaklı oyuncular yapıyor; Messi, Adriano gibi; sağ ayaklı oyunculardan bir tek Quaresma'ya rastladım.

Bakmadan pas atma da aynı şekilde, bir tuşu yok.

ya vardır tuşudada biz bilmiyoruzdur diğer hareketleride kenhdi yapıyor diyorlardı tuşları varmış yeni ögrendik
      bu arada rep meseleside kopyala yapıştır yaptım başlıgı o yüzden prdon

Yok arkadaşım, yok... Kendi bilmediğin şeyi herkese mal etme.
  • Reklam
  •  
  • murathas07
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkdslar bu yazıyı okuduktan sonra hemen denedım hareketı yapmam (1.5 dakıkamı) aldı yapması cok kolay oyuncunuz sag ayaklıysa sol kanattan izledegınız goruntudekı gıbı kaleye yaklastıgınzda 360 hareketını yaparak aynı anda sutada basarak bunu gerceklestırebılırsınız sol ayaklıysa da sag dan yaparak gerceklestırebılırsınız hadı kolay gelsın;)

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting