• DoHaVO
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bence benim açımdan bu hareketin bir tuş kombinasyonu var.Eğer kombinasyonu olmasaydı konamı bu hareketi oyuna yazmazdı.Hareketin yapımına gelince bende bu hareketi sol ayaklı oyuncular ile yapabiliyorum.Mesela emre belözoğlu,messi gibi oyuncularla yapılıyor xea'nın dediği gibi ama en çok emre belözoğlu ile yapıyorum ama rastgele.Tuşlara rastgele basınca zaten birşeyler çıkıyor ortaya:cool: .
  • Reklam
  •  
  • wellplayer
    Kayitli Üye

• arkadaslar bu hareketi kendi yaptığınız bi oyuncuylada yapabilirsiniz oyuncunuzu yaratırken istediğiniz gibi ayarlayın ters ayak isabeti değilde ters ayakla ilgili olan bişi var onu 1 yada 2 yapın oyuncu zor durumlarda zayıf ayağını kullanmamak icin guclu ayağıyla oyle bi hareket yapıyor ayrıca ozel tusu yok hareketin normal sut cekerken oluyor iyi pesler...
  • DaniGuiza
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • bunun tuşu yok ama mesela soldan gelen pasta sağ yön oka basıp suta basarsan olur sağ dan gelen toplar içinde de tam tersi ama iyi oyuncular yapıo messi,ronaldo...
      ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ \☺H☺/ ♥♥♥♥♥
      ♥♥♥♥♥♥♥☺☺♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥/☺/\☺\♥♥♥♥♥
      ♥♥♥♥♥♥♥♥☺☺♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
      ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥☺☺☺☺☺☺♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting