• İbrahimovic.
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum .

BursaSpor

Bursa Atatürk Stadı

Başkan : İbrahim Yazıcı

Timsah'a Yeni Sportif Direktör

Teknik Direktörlüğe Bayrak'ın gelmesiyle adeta yeniden doğan timsah şimdide yeni bir s.direktör Luc Nilis ile anlaştı.Eski Belçikalı forvet Bursa'ya geldi , Bayrak'ın sağ kolu olucağını belirten Nilis 'Gün Bursa'yı ileriye taşıma günü' dedi. Öte yandan Nilis'in gelmesiyle birlikte İ.Öztürk ve Tagoe'yi takımda istemeyen Bayrak'ın Nilis'e bunları gönder talimatı verdiği belirtildi.Nilis ise geldiği gibi İzmir'e giderek oradan bir genç stoper ile anlaşma sağladı.

H.Maçları

1.Maç : Bursaspor Yedekler

Yedekler karşısında iyi bir oyun ortaya koyduk Batalla ve onun yerine sonradan oyuna giren Forsell ile skoru 2-0'a getirip ilk maçımızdan galibiyet ile ayrıldık.

2.Maç : Zaferspor

Gençleri denemek ve as oyuncuların moralinin düzelmesini sağlamak için bu maçı organize ettim bize mesafe olarak yakın ama futbol olarak uzak olan takımı Pinto'nun 4 golle yıldızlaştığı maçta mağlup etmeyi başardık.

3.Maç : Anderlecht

Anderlecht ile son hazırlık maçımızı yaptık çünkü UEFA 3.Eleme turu başlıyacak iyi oynadık benim oyun felsefem olan çok şut çekmeyi uyguladık ama isabetsiz şutlar çekip defanstada kötü olunca maç gitti defansı iyi olan takım kazandı diyebiliriz.

HEDEFLERİM :
      -Süper Lig'i kazanmak.
      -Sizlere güzel ve uzun bir kariyer sunmak.
      -Takımı gençleştirmek.

Gareth Bale #3
      Cristiano Ronaldo #7
      Roberto Carlos #3

FM 2013 | Bursaspor Kariyerim
  • Reklam
  •  
  • osi_ten
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Kariyerin hayırlı olsun,başarılar

Moussa Sow #7

As Monaco Kariyerim
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Ben de kariyerimi açmadan önce Bursa ile oynamıştım. Çok iyi bir kadrosu var gerçekten. Lig için oldukça ideal. Tek eksiklik orta sahada savunma yönü güçlü sert bir oyuncu. N'Diaye'nin defansif özellikleri yetersiz gelmişti bana. Bonservisi elinde olan Narry diye bir oyuncu var ona bakmanı öneririm.

Başarılar.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Albtraum
    Kayitli Üye

Takımı: Altay
    • Bursa'nın gençleri iyidir, takımı gençleştirmek çok zor olmaz inşallah ama süperligi kazanmak yakın vadede zor olabilir.Başarılar, takipçinim

Jose Mourinho: "Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"
      '' ALTAY '' Adamın kimyasını bozar. -Mustafa Denizli-
  • İbrahimovic.
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • @osi_ten : Yorumun için teşekkür ederim .
      @Cemil Kaya Sağolasın abim iyi dileklerin için bana böyle bir hırs geldi son zamanlarda bu sene SBS senesi ama elim hep FM'ye gidiyor , deplasmanlar felan pek zaman bulamıyorum ama yaratıyorum .
      @a.S : Teşekkür ederim kardeşim benim .
      @adu : Sağol abicim önerini dikkate aldım gerçekten N'Diaye'yi denedim çok kötüydü.
      @Albtraum : Evet , zor ama üstesinden geleceğime eminim , yorumun için teşekker ederim .

Hüseyin Tok

Manisaspor'dan transfer ettim İbrahim Öztürk'ü 3.000.000 TL'ye sattım onun yerini dolduracağına eminim takımın değişmezlerinden olucak ne kadar hata yaparsa yapsın Serdar Aziz - Hüseyin ikilisi ile gideceğim .

Moussa Narry

Can abinin önerisi ile hemen aldım güzelde profili vardı hemde serbestti bu sene geriye dönük ortasaha olarak Narry ve N'Diaye oynayacak.

UEFA 3.Ön Eleme Turu | 1.Maç

St.Johnstone karşısında çok kötü bir oyun sergiledik Batalla çok kötüydü defansta kötü işler oldu kafa toplarında çok yenik düştük ona rağmen Pinto bizi biraz umutlandırdı.

UEFA 3.Ön Eleme Turu | 2.Maç

St.Johnstone'u evimizde konuk ettik çok pozisyona girdik hatta 90+1'de Forsell ile net pozisyonu değerlendiremedik olsun olacağı böyleymiş seneye daha iyi geliriz buralara hemde STSL'ye daha çok önem vericeğim için iyide oldu diyebilirim.

STSL | 1.Hafta

Antalya karşısında iyide oynadığımız maçta sonlara doğru gol yedik lige kötü bir başlangıç yaptık sevindirici olan şey defansımızın her geçen gün daha iyi olmasıydı.

STSL | 2.Hafta

G.Antepspor karşısında Sestak ile patlamayı yaptık sağ açıkta Tuncay mı Sestak mı diye düşünürken bu 3 gollük performans bana cevap verdi , G.Antep karşısında moralleri düzeltip ölü toprağı attık.

Takım her geçen gün dahada oturuyor özellikle defansımız Hüseyin iyi performans sergiliyor ilerleyen haftalarda daha iyi konumlara gelebiliriz diyebilirim hedefim STSL'yi kazanmaktı ama çok güçlü yapmışlar takımları ilk sene ilk 4'de fena olmaz bence .

Gareth Bale #3
      Cristiano Ronaldo #7
      Roberto Carlos #3

FM 2013 | Bursaspor Kariyerim
  • Molla Mücerret
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • a.S
    Kayitli Üye

• İbrahim Öztürk'ü takımda tutabilirdin aslında sakatlıklar, cezalar problem çıkarmaz umarım. Transferler iyi olmuş. Avrupa Liginden elenmene üzüldüm. Bu sene Ligde İlk sıraları zorlayıp gelecek sezonda avrupa da ve lig de ses getirmeni bekliyorum.

FM 2013 - Fenerbahçe | Gölge Kanarya Kariyerim

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting