• Casio Murat 1905
  Kayitli Üye


  Kayıt: 17-05-2012
  Yaş: 38
  Mesajlar: 32
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • G.Saray isterse alır!

   Real Madrid Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Emilio Butragueno Galatasaray'ın gündemindeki Kaka hakkında konuştu..

   Galatasaray-Kaka flörtünde Real Madrid'den ilk resmi açıklama geldi. Kura için Monte Carlo'da bulunan İspanyol kulübünün Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Emilio Butragueno, Brezilyalı yıldızın geleceği hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Grimaldi Forum'da gerçekleşen kuranın ardından konuşan Butragueno, sarı-kırmızılıların yakından ilgilendiği Kaka'nın geleceğinin kendi elinde olduğunu söyledi.

   MILAN DA İSTEDİ

   Tecrübeli futbol adamı, "Kaka çok önemli bir futbolcu. Real Madrid'den ayrılması gündeme gelince doğal olarak birçok kulup kendisiyle ilgileniyor. Oyuncunun menajerleri çeşitli takımlarla görüşüyor. Sadece Milan'ın resmi teklifi geldi ve o da gerçekleşmedi. Galatasaray bu futbolcuyu istiyorsa şartlarını yerine getirip alabilir. İlişkilerimiz Galatasaray ile çok iyi. Kaka isterse kulüpler arasında bir sıkıntı yaşanmaz. ancak Kaka'nın geleceği kendi elinde son kararı kendi verecek" dedi.

   Bu sezon takımdan ayrılan Türk yıldızlar hakkında görüş bildiren Emilio Butragueno, Galatasaray'a gelen Hamit'in çok iyi bir profesyonel olduğunu ve formasını giyeceği takıma büyük katkı sağlayacağını söyledi. Real Madrid'in Kurumsal İlişkiler Sorumlusu, "Hamit takımı için herşeyini ortaya koyan bir futbolcu. Galatasaray'a faydalı olacaktır" diye konuştu..#   KAYNAK: http://www.webaslan.com/futbol/g-saray-isterse-alirSXHBQ52834SXQ

   WEBASLAN
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting