• Reklam
  •  
  • kuvvetmira_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ozkan18
      eline sağlık.
      ben normal futbolcularla çok klas freekick ler atıyorum ama sadece ronaldoyla atamıyorum
      üstten vuruyor.
      onunda bi taktiği varmı??

valla ben en rahat ronaldoyla atıyorum taktiğe gelince videoda yazanları uyguluyorum her zaman...

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ADMIN455
      bende video görünmüyor...

youtube sende kapalı olduğu içn olabilir...Eğer youtubeye giremiyorsan ktunnelden gir..
      veya youtube jacker programını yükle ve normal birşekilde youtube gir...;)

Son güncelleme 01.09.2009, 21:39 tarihinde kuvvetmira_ tarafından yapıldı.

• ADMIN455
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: kuvvetmira_
      <div class="forum_alinti1"><div class="forum_alinti2">Alıntı:</div><div class="forum_alinti3"><fieldset class="forum_alinti4"><div class="forum_alinti5">Orjinal Mesajı Yazan: ozkan18
      eline sağlık.
      ben normal futbolcularla çok klas freekick ler atıyorum ama sadece ronaldoyla atamıyorum
      üstten vuruyor.
      onunda bi taktiği varmı??

valla ben en rahat ronaldoyla atıyorum taktiğe gelince videoda yazanları uyguluyorum her zaman...

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ADMIN455
      bende video görünmüyor...
      </div></fieldset></div></div>

youtube sende kapalı olduğu içn olabilir...Eğer youtubeye giremiyorsan ktunnelden gir..
      veya youtube jacker programını yükle ve normal birşekilde youtube gir...;)

youtube jacker 2 yüklü bende ama buna rağmen göremiorum...

Son güncelleme 02.09.2009, 01:29 tarihinde ADMIN455 tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting