• safasirin
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • camera settings 1.3.5 dosyasını indirdim. kamera ayarlarımı yaptım. ama "save" deyince hata veriyor. hata şu: "uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu. Devam'ı tıklarsanız uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız, uygulama hemen kapatılır." resim yüklemeyi bilmediğim için gösteremiyorum hatayı. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Reklam
  •  
  • wantad
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • safasirin
    Kayitli Üye

• denedim olmuyor malesef. yine aynı hata çıkıyor. güncelleştirmeleri de denetledim ve hepsini yükledim. yine olmadı. eski bilgisayarımda yönetici olarak çalıştırınca sorun çıkmıyordu. bunda çıkıyor. bütün sitelere baktım kimse bir çözüm yolu bulamamış. çok mu zor ya bu olay
  • wantad
    Kayitli Üye

• safasirin
    Kayitli Üye

• wantad tarafından gönderilen mesaj
      camera nın sürümü oyuna uyumlu olmayabilir hangi yamayı kullanıyosun

pesedit.com'un en son çıkanı. 3.4 plması lazım. oyunun 1.0.6 güncelleştirmeside yüklü. kameradan 1.0.6yı da seçiyorum. ama olmuyor. öbür pc de yönetici olarak çalıştırınca sorun olmuyordu. laptopta tönetici olarak çalıştırdığım zaman da hata veriyor. netframework 4.0 da yüklü. herşey yüklü. neden ayarlanmıyor çözemedim.
  • wantad
    Kayitli Üye

• aklıma bişey gelmiyo ama bunu kullanıyosan PESEdit EURO 2012 Patch update çıktı bide böyle dene
  • safasirin
    Kayitli Üye

• wantad tarafından gönderilen mesaj
      aklıma bişey gelmiyo ama bunu kullanıyosan PESEdit EURO 2012 Patch update çıktı bide böyle dene

yok herşeyi denedim ama olmuyor. uyumluluk sorunu gider diyorum yine olmuyor. ben hafif çapraz bir kamera açısı istiyorum gerçekteki gibi. oyunun kendine has kamera açısı hiç gerçekçi gelmiyor bana.
  • wantad
    Kayitli Üye

• oyunu sil bidaha yükle bakalım veya - kitserver ı aktif yapıyomusun - kamara programın da pes 12 ex yi seçerken crack yazıyo oyun crackliye crackli olanı seç - benden bukadar arkadaş aklıma bişey gelmiyo bunları bi dene
  • Reklam
  •  
  • wantad
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting