• AnatoL
  Kayitli Üye
  Kayıt: 07-12-2006
  Yaş: 25
  Mesajlar: 2842
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Çarşı'dan birlik projesi!

   Siyah beyazlı taraftarlar, Euroleague'deki zorlu CSKA Moskova maçı öncesi "Kartal kardeşini arıyor" kampanyasıyla, imkanı olmayan Beşiktaşlılar'ı Abdi İpekçi'ye götürmek için yola çıkıyor.

   Kampanyaya göre maddi durumu iyi olan Beşiktaşlılar, 2 Kasım'daki maça gelmek isteyip de maddi durumu yetmeyen Beşiktaşlılar'a bilet hediye edecek.

   "2 KASIM 2 KARTAL, 2 KASIM 12 BİN KARTAL"

   Çarşı'nın resmi internet sitesi Forzabesiktas.com'da, "2 Kasım 2 Kartal, 2 Kasım 12 bin Kartal" sloganıyla duyurulan projede "Gökyüzünde, kimsenin erişemeyeceği yerlerde yaşayan bir Kartalın bile mutlaka bir yoldaşı vardır" denilirken, kampanyanın detayları şöyle açıklandı:

   "Bir kardeşlik projesi: 2 Kasım 2 Kartal… 2 Kasım 12 Bin Kartal

   2 Kasım’da Abdi İpekçi’de oynayacağımız Euroleague maçında hayata geçecek, ve sonrasında hep hayatımızın bir parçası olarak kalacak olan bir kardeşliğin habercisi..

   O gece maddi durumu elverişli olan her Beşiktaşlı, maça gelmek isteyip de banknot engeline takılan herhangi bir Beşiktaşlıyı (forumdan, sosyal medyadan, mahallesinden, iş yerinden, okulundan fark etmez) da beraberinde getirecek. O gece her Beşiktaşlı kendisine bir maç bileti fiyatına bir kardeş, bir yoldaş hediye edecek. O gece herkes bir değil, iki Kartal olacak. O gece Abdi İpekçi Beşiktaş kardeşliğiyle dolacak."


   Tebrikler. Takdir edilecek bişey.


   ________________________
   Vefa Lisesi©1872

   Sorunlarınız için özelden ulaşın. Yazdığım konulara tekrar dönemiyorum.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting