• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • 08 Eylül 2010-18:00-Sırbistan v İspanya

08 Eylül 2010-21:00-Türkiye v Slovenya

09 Eylül 2010-18:00-ABD v Rusya

09 Eylül 2010-21:00-Litvanya v Arjantin

http://ht.ly/2yLfl
  • Reklam
  •  
  • qkhAn23
    Kayitli Üye

• ABD maçı dışındaki maçlar çok zorlu. İnşallah yarı finale kalacağız.
  • Cliff
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • Yarı Final;
      İspanya - Türkiye
      ABD - Arjantin

Final;
      ABD - Türkiye (İspanya)

Club Atlético de Madrid S.A.D
  • Passenger
    Özel Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Zor olacak Slovenya maçı.Bu maçıda geçersek kısmen hedefimize ulaşıyoruz zaten,ondan sonrası ekstra başarı olacaktır...Bir de ABD ile final oynayıp kazanırsak işte ozaman bayramımız olur...
      Huzuru içinde barındırır ve dengesini sessizlikte kurar.
      Karanlıktan korkmak,
      Onu bilmemekten ileri gelir.
      Karanlık ne ışıktan korkar ne de kendi varlığından..
  • Mr.Danger
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ABD`yi yenmek hayal olur Türkiye için bence.2002`deki Brezilya durumu gibi.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Slovenya'yı geçmenin anahtarı 2 oyun kuruc Dragic ve Lakovic'i kitlemek. Ömer Onan'ın ve kenardan gelecek olan Sinan'ın yapacağı yakın baskı ile bu iki oyuncunun etkinliğini azaltırsak Slovenya hücumda kitlenecektir. Bizim kadar savunma dirençleri yok zaten ama hücumda ritim bulduklarında, özellikle dış atışları çok yüzdeli atıyorlar.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Wenger
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Litvanya ve Arjantin eski güçlü kadroları ile gelseydi buraya süper bir kapışma olurdu. Yine de çok iyi olacak gibi duruyor ama Arjantin'in üç önemli oyuncusu var ve çok iyi oynuyorlar. Litvanya'nın işi çok zor. Kleiza ve biraz Jasaitis dışında güvenilir bir skorer yok gibi. Günlük katkılara çok bakıyorlar. Çin maçında Jankunas ve Jasaitis iyi ribaund katkısı verdi, Gecevicius'dan iyi şut katkısı aldılar ama işte süreklilik soru işareti bence. Kalnietis iyi oyuncu ama bir takım yönetecek seviyede değil. Rusya'da da aynı sorun var bana göre. Diğer tarafta Prigioni çok iyi yönetiyor takımı. Basketbolda sempati duyduğum milli takımlardan ikisi karşılaşıyor. Keyifli geçer umarım.

Rusya-ABD. Çeyrek Final eşleşmelerinin en az çekişmeli geçeceni olacak gibi duruyor. Diğer üçü çok iyi olsa da bunda ABD'nin payı daha fazla. Rusya'nın iki gerçek beş numarası belki bir sıkıntı yaratabilir. ABD'nin baskılı oyununda point guardlar soru işareti. Vorontsevich'in Yeni Zelanda maçında bulduğu şutları bu maçta da bulması zor. ABD uzunları oralara çıkar.

İspanya-Sırbistan. Turnuvanın kadrosu en geniş takımlarından ikisi karşılaşıyor. Bana göre İspanya biraz daha önde. Nedeni ise pota altı savunmasını iyi yapabilecek konumda olmaları, tecrübeleri ve Juan Carlos Navarro. Hırvatistan Perovic'i ve Krstic'i durdurmakta zorlanmıştı. Özellikle Krstic'i. Tomic ince kaldı, Loncar ve Banic biraz kısa kaldı. Tabi ki Sırbistan düzen içinde iyi pozisyon hazırlayacaktır uzunlara ama İspanya'nın bu kadar zorlanacağını sanmıyorum. Tecrübeyi çok açmama gerek yok. Dünya Şampiyonluğu görmüş oyuncular var İspanya kadrosunda. EuroLeague Final-Four'u, ACB şampiyonlakları, EuroBasket Finali, NBA Play-Offları... Ne ararsanız var. İki takım da sistem içinde oynuyor, bireysel zorlamalar yapmıyorlar. İşler sıkıştığında Navarro kadar etkili olabilecek biri yok Sırbistan'da bence. Teodosic'i Marko Tomas çok iyi savunmuştu, İspanya'da kim yapar o görevi bilmiyorum ama takım savunmasını çok iyi yaptıklarını Yunanistan maçında gösterdiler. Hızını almış bir Yunanistan'ı yavaşlatıp, kilitlediler. Yunanistan'ın hataları çok olsa da İspanya savunmasının da hakkını vermek lazım. Böyle bir savunmaya Sırbistan'ın gençleri insiyatif almak konusunda zorlanabilir. Navarro zorlanmaz.

Türkiye-Slovenya. EuroBasket 2009'da yenmişlerdi. O kadroda bulunan Lorbek kardeşler ve Smodis bu kadroda yoklar. Smodis ve Domen Lorbek o maçta oynamamış, Erazem de bilinen etkinliğinde değilmiş. Erazem Lorbek tarzında bir oyuncu ile karşılaşmadı Ersan şu ana kadar, olsaydı eğer işimiz zor olurdu bence. İsim olarak kısaları ön plana çıkıyor. Pota altından pek zorlayabileceklerini düşünmüyorum. Ömer ve Sinan sağolsun kısa savunmasını iyi yapabilen bir takımız. Nachbar, Lakovic, Dragic tehlikeli isimleri. İyi şutları var, oyun bilgileri yüksek. Dikkatli olmamız gerekecek. Ben kazanacağımızı düşünüyorum.
  • kRqLnTR
    Haber Editörü

Takımı: Adana Demirspor
    • Neden olmasın ? Neden ABD yenilmesin ki ? Onlar ayrı bir takım mı ? Evet çok güçlüler ama hiç kimse yenilmez değildir. Biz Türkiye'yiz. Biz Türk'üz. Dağları eriten biz değil miyiz ? Parasız pulsuz tüm Avrupa devletlerini yenen biz değil miyiz ? 3 kıtada hüküm süren biz değil miyiz ? Biz Türk'üz. MUHTAÇ OLDUĞUMUZ KUDRET DAMARLARIMIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR ! Şampiyon Olacağız...

"Wanna know a secret? Daddy kills people. All the bad people." #DexterMorgan
      "Everything in my life brought me this point." #DexterMorgan

Rangers l We Don't Do Walking Away ! [ FM 2012 ]
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Teoooodosiiiiiiiiic. Bitime 3 saniye kala 9 metreden kaldırıp attı ve Sırbistan'ı yarı finale taşıdı 92-89'la. Ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu, kötü oynadığında bile maç kazandırabileceğini gösterdi. Turnuvada şu ana kadar izlediğim en kaliteli maçtı. Orucu zor açtım o kadar heyecanlıydı ki Özellikle 2. devrede top bir o potada, bir bu potadaydı. 10 saniye içerisinde 3 kez hücum ediliyordu neredeyse. Sırbistan maçı uzun süre hata yapmadan önde götürmenin karşılığını aldı. Velickovic, Savanovic ve de Keşeli'den süpriz katkı aldılar. Son periyotta kullandıkları her atış girdi neredeyse, müthiş yüzdeli attılar. İspanya ise tecrübesiyle 2 kez 8 sayıdan geri gelmeyi başardı son periyotta ama Navarro'ya skor anlamında destek olan 1 kişi bile çıkmayınca kaybettiler. Yine de 3 saniyede maçı uzatma şansı yakaladılar, Garbajosa yaptığı hatayla haradı onu da. Belki İspanya'nın maçı kaybetmesini önleyemedi ama Juan Carlos Navarro şu anda Avrupa basketbolunun en iyi oyuncusudur benim gözümde. Böyle bir oyunu okuma yeteneği ve liderlik özelliği olamaz. İspanya'nın elenmesine sırf Navarro yüzünden üzüldüm. Sırbistan'ı da tebrik etmek lazım başka koç Ivkovic olmak üzere, çok iyi bir "takım" yaratmış.

Slovenya'yı geçmemiz halinde çok çetin bir maç oynayacaz. Umarım geçeriz, çünkü Slovenya bu takım karşısında tutunamaz yarı finalde. Biz yarı finale yükselirsek dişe diş oynarız, onlarla 2 kez hazırlık maçı yapmamızın da avantajını kullanırız.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • qkhAn23
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting