• Moussa
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • New Orleans Hornets'ın yıldızı Chris Paul, Los Angeles Clippers'a transfer oldu.

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından New Orleans Hornets’ın oyun kurucusu Chris Paul, Los Angeles Clippers’a transfer oldu.

Clippers’ın açıklamasında, Chris Paul ile 4 yıllık anlaşmaya varıldığı belirtildi. Anlaşma çerçevesinde Eric Gordon, Chris Kaman, El Faruk Aminu ve Clippers’ın 2012 draftının ilk turunda alacağı bir oyuncunun Hornets’a verileceği belirtildi.

2005’ten beri Hornets’da forma giyen 26 yaşındaki Chris Paul, geçen sezon 15,8 sayı ve 9,8 asist ortalamasıyla oynamıştı.

--------------------------------------

Blake Griffin ve Chris Paul Kulağa çok hoş gelmeye başladı
  • Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Oh be ya takımda kalsın ya da LAL gitmesin istiyordum üstüne aynı şehrin takımına gitti. Çok çok iyi oldu. Paul'un asistleriyle Griffin neler neler yapacak göreceğiz Üzülmesi tek gereken konu Eric Gordon ama böylesine bir adama sahip olmak istiyorsan bunu da yapmak zorundaydı.
  • qkhAn23
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Üstüne Billups gibi tecrübe var takımda. Yeni bir heyecan getiricek Clippers lige. Yalnız Clippers'ın şu an kadrosunda çaylaklarla beraber 8 guard varmış hayır, pota altını sadece Griffin'e mi bırakmak niyetindeler anlamadım
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Griffin, Baron Davis ile oynarken All-Star seviyesinde oynuyordu. Şimdi CP3 ile Superstar seviyesine yükselecek. Clippers adına çok iyi bir transfer oldu bu.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting