• eLanvitaL
  Kayitli Üye
  Kayıt: 28-07-2005
  Yaş: 29
  Mesajlar: 1580
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Server kurmak için ilk önce Cracked Server Fix'i indirmeniz gerekiyor. CoDMP yada CoDUOMP.exe dosyasını bununla değiştireceksiniz. Ondan sonra bir config dosyası hazırlamanız gerekiyor.Bunun içinde map_rotate ,izin verilen silahlar, serverin listeleneceği masterlar, maxping, maxrate vs. ayarlar olacak. Sonra ya server için bir kısayol yaratıp ...CoDMP.exe" +set dedicated 2 +exec dedicated.cfg(config dosyanız) +map_rotate kısayolu bunun gibi parametrelerle çalıştıracaksınız yada serveri açtıktan sonra bu komutları gireceksiniz. Server konsol biçiminde çalışacak fullscreen bir cod penceresi olmayacak.Sonra varsa firewall'dan ayarlarınızı yapacaksınız. Dinamik IP'si olanlar da No-IP programını indirecekler. Bu program sizin değişen IP adresinizi sürekli denetleyerek size istediginizbirad.no-ip.com benzeri bir sub-domain verecek. Bundan sonra clientler serveriniza /connect istediginizbirad.no-ip.com:28960 yazarak yada all seeing eye'dan bu adresinizi ekleyerek (Store hostname(Dynamic IP)? sorusuna Yes diyerek) ulaşabilecekler.

   256K ADSL bağlantısıyla 3 kişi 70-135 ping arasında oynayabilirsiniz.Ama KabloNET'i olanlar upload hizlari nedeniyle daha düşük ping alacaklardır.

   Serverinizi çalıştırırken arkada çalışan gereksiz programları kapatmanızı öneririm.

   Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım . Umarım faydalı olur .

   ________________________
   *
   eLanvitaL

   Since 2005
 • Reklam
 •  
 • kaange
  Kayitli Üye


  Kayıt: 09-03-2008
  Yaş: 38
  Mesajlar: 2
  • arkadaşım saolasın anlattıkların içinde bu bana biraz karışık geldi hamachile cod 2 nasıl oynanır onu biliyorsan söyleyebilirmisin bikaç yerde buldum ama onları denedim olmadı


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting