• ziya1910
    Kayitli Üye

Takımı: MKE Ankaragücü
    • Çok Eski seri oyunların (örneğin 2001-2005 arası fifa serileri) yamaları inmediği için söz konusu bu yamaların sitemizden kaldırılmasını talep ediyorum görüntü kirliliğine sebep oluyor,siteyi işlevsizleştiriyor. Daha işlevli bir site için ilgililere duyurulur saygılarla.

Son güncelleme 03.03.2009, 18:23 tarihinde ziya1910 tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Orada bulunup indirilmeyen çoğu yamanın dosyaları bizlerde bulunuyor.İstenilen bir yama olduğunda tekrar bulup yüklemesini yapıyoruz zaten..
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
  • ziya1910
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: 03Gs1905
      Orada bulunup indirilmeyen çoğu yamanın dosyaları bizlerde bulunuyor.İstenilen bir yama olduğunda tekrar bulup yüklemesini yapıyoruz zaten..

Anlıyorum ama direkt indirlme linki olmasın(çünkü linkler bozuk)o halde mesela "bu yama arşivimizdedir" "istekte bulun" gibi bir seçenek konulsun nasıl ?

Son güncelleme 03.03.2009, 18:33 tarihinde ziya1910 tarafından yapıldı.
  • 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ziya1910

Alıntı:
      Orada bulunup indirilmeyen çoğu yamanın dosyaları bizlerde bulunuyor.İstenilen bir yama olduğunda tekrar bulup yüklemesini yapıyoruz zaten..

Anlıyorum ama direkt indirlme linki olmasın(çünkü linkler bozuk)o halde mesela "bu yama arşivimizdedir" "istekte bulun" gibi bir seçenek konulsun nasıl ?

http://soccercenter.net/forum/324/Indirilemeyen-Dosyalar bölümüne açıklayıcı bir başlıkla beraber indiremediğiniz yamayı yazarsanız upload ederiz tekrardan elimizde mevcut olması halinde.Tek tek tüm linkleri kontrol edebilmek şu an için zor.
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • ziya1910
    Kayitli Üye

• Alıntı:

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ziya1910
      <div class="forum_alinti1"><div class="forum_alinti2">Alıntı:</div><div class="forum_alinti3"><fieldset class="forum_alinti4"><div class="forum_alinti5">Orjinal Mesajı Yazan: 03Gs1905

</div></fieldset></div></div>

http://soccercenter.net/forum/324/Indirilemeyen-Dosyalar bölümüne açıklayıcı bir başlıkla beraber indiremediğiniz yamayı yazarsanız upload ederiz tekrardan elimizde mevcut olması halinde.Tek tek tüm linkleri kontrol edebilmek şu an için zor.

Bizde zaten hemen olsun bitsin demiyoruzki, ayrıca yavaş yavaş yapılabilir bu uzun vadede ama bu sadece bir öneridir tabiki ben yetkili değilim sadece siteyi severek kullanıyorum ve kendimce bir öneride bulundum. bu arada söz konusu eski oyunların yamasına ihtiyacım yok çünkü oynamıyorum ve sitenin %90 95'ide oynamıyor diye tahmin ediyorum.
  • Reklam
  •  
  • ziya1910
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Inanc58

bence bu değilde zamanı geçmiş anket konuları silinse daha iyi olmaz mı? bir çok zamanı geçmiş anket konusu var. bunlar silinse daha iyi olur.

ben önerimde ısrarcıyım ama sende güzel bir konuya parmak bastın o daha bir kalabalık yapıyor forumda.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting