• Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: supertramp

Dostum bu map leri nasıl yükleyeceğiz çalıştırdığım zaman red alert 3 yüklü değil diye mesaj çıkıyor?

Oyuna yama yüklemiş olman gerekiyor sanırım.
  • Reklam
  •  
  • Exvision
    Özel Üye

Takımı: AS Livorno Calcio
    • Oyun yavaş mı yoksa benim sistemimde mi bir sorun var ? Birimler yavaş ilerliyor. RA2'de oyun hızını arttırabiliyorduk fakat RA3'de böyle bir özellik göremedim.
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: bugyboy

çıktı ama 6.bölümde oyundan atıyor korsanda
      not:6.bölümde oyundan atma probleme düzeltildi

nasıl düzeltildi benim ne yapmam gerekir anlatırsan sevinirim dostum. anlamadım ben.
  • _AYDIN_
    Kayitli Üye

• Command & Conquer: Red Alert 3, 1.05 Yaması

Electronic Arts: Los Angeles tarafından PC ve Xbox 360 platformları için geliştirilen RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3'ü 1.05 versiyonuna yükselten yama yayımlandı. Oyunda dengelemeler yapan ve bazı hataları gideren, oyuna harita editörü ekleyen, kopya koruma sisteminde değişiklikler yapan (artık oyunu bilgisayarınızdan kaldırdığınız zaman yapabileceğiniz aktivasyon sayınız eksilmeyecek) çoklu oyuncu modundaki hataları gideren ve çoklu oyuncu modunda bir takım geliştirmeler yapan 127 MB'lık yamayı [URL=http://na.llnet.cnc3tv.ea.com/u/f/eagames/cnc3/cnc3tv
      /RedAlert/RedAlert3Patch_105/RedAlert3_english_patch1.05.exe]bu adresten[/URL] indirebilirsiniz.

Kaynak: TrGamer

Son güncelleme 21.03.2009, 22:46 tarihinde La Haine tarafından yapıldı.
  • _AYDIN_
    Kayitli Üye

• Command & Conquer: Red Alert 3, 1.06 Yaması

Electronic Arts: Los Angeles tarafından PC ve Xbox 360 platformları için geliştirilen RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3'ü 1.06 versiyonuna yükselten yama yayımlandı. Oyunun çoklu oyuncu modunda bir takım geliştirmeler yapan 143 MB'lık yamayı bu adresten indirebilirsiniz.

Kaynak: TrGamer

Son güncelleme 18.12.2008, 14:01 tarihinde Sergio Leonel Aguero tarafından yapıldı.
  • Neo
    Administrator

• Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising duyuruldu

Electronic Arts yaptığı açıklama ile Command & Conquer: Red Alert 3 için geliştirilen genişleme paketi Uprising'i duyurdu. Tek kişilik oyuna odaklanacak olan Uprising, Red Alert 3'ün kaldığı yerden hikayeyi devam ettirecek. Tabii genişle paketiyle oyuna yeni sinematikler, yeni birimler ve yeni stratejiler de eklenecek. Red Alert 3'e göre daha fazla aksiyona sahip olacak olan Uprising, ayrıca "Commander's Challenge" adına sahip bir mod içerecek ve bu modda oyunda bulunan 9 komutana karşı hünerlerimizi sergileyeceğiz.

2009'un Mart ayında sadece dijital ortamda satışa sunulacak ve ilk oyundan bağımsız olarak çalışabilecek olan genişleme paketini EA Store ve Steam üzerinden satın alabileceksiniz. Genişleme paketinin ilk ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz.
  • Neo
    Administrator

• Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising'in yeni ekran görüntüleri

Electronic Arts, Command & Conquer: Red Alert 3 için geliştirilen genişleme paketi Uprising'in yeni ekran görüntülerini yayımladı. Tek kişilik oyuna odaklanacak olan Uprising, Red Alert 3'ün kaldığı yerden hikayeyi devam ettirecek. Tabii genişle paketiyle oyuna yeni sinematikler, yeni birimler ve yeni stratejiler de eklenecek. Red Alert 3'e göre daha fazla aksiyona sahip olacak olan Uprising, ayrıca "Commander's Challenge" adına sahip bir mod içerecek ve bu modda oyunda bulunan 9 komutana karşı hünerlerimizi sergileyeceğiz.

2009'un Mart ayında sadece dijital ortamda satışa sunulacak ve ilk oyundan bağımsız olarak çalışabilecek olan genişleme paketinin yeni ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz.
  • Reklam
  •  
  • Neo
    Administrator

• Command & Conquer: Red Alert 3, 1.08 yaması yayınlandı

Electronic Arts: Los Angeles tarafından PC ve Xbox 360 platformları için geliştirilen RTS oyunu Command & Conquer: Red Alert 3'ü 1.08 versiyonuna yükselten yama yayımlandı. Oyunda dengelemeler yapan, arayüzde bulunan sorunları gideren ve çoklu oyuncu modunda bir takım geliştirmeler yapan 183 MB'lık yamayı bu adresten indirebilirsiniz.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting