• Reklam
  •  
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ellerine sağlık da bişi sormak istiyorum Fifa'da bana göre bazı oyuncuların güçleri çok düşük Ronaldo Messi gibi omuzu yiyince yığılıyorlar onları düzeltsem herhangi bir problem vs oluşurmu oyundan atma falan ?

Besiktas, we came here to die with you
  • LoRdEstEbaN
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • kardesim umarım dogrudur süper bi zamanlama valla ... su anda indiriyorum .. o kadar ugrastıgım profil save ayrı klasore aldım ne olur ne olmaz .. sildim hepsini .... eger olursa tum guncellemeleri yapcam
  • Garvelit
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar ben bazı oyuncuların overallerinden memnun olmadığım için değiştirmek istiyordum hep. Sorunun beta sürümünden kaynaklandığını sanıyordum. Bir forumda transfer güncellemesinin takvim hatasını da düzelten bi versiyonunu indirdim. Düzeldi evet takvim hatası ama ben creation master 11den girip bir oyuncunun overallinde değişiklik yapıp oyuna girdiğimde yeni menajer modu açmak istediğimde fifa çalışmayı durdurdu deyip masaüstüne atıyor. Sanırım sorun takvim hatasını düzeltmek için oynanan dosyada. Çünkü transfer yamasını tek başına kurduğumda bu hatayı vermiyor değişiklik yaparsam ama o zaman da türkiye liginde oynayamıyorum. Ne yapmam gerekiyor bileniniz var mı?
  • Reklam
  •  
  • kington369
    Kayitli Üye

• fifa 11 yüklücem onun ekran kartı 256 mb istiyo bnim pc 128 mb ekran kartı vede ekran kartı intel bnim ram 1 gb 4 cpu 2.8 hz açılırmı oyun vede bilgisayara bişe olurmu lütfen cep verin

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting