• Azalea
    Kayitli Üye

Takımı: Kansas City Wizards
    • 34 yaşındaki oyuncu, Vinnie Jones, Eric Cantona ve David Beckham dahil olmak üzere çok sayıda uzun metrajlı prodüksiyonda yer alan diğer futbolcuların ayak izlerini takip etmek istiyor.

"Umarım 50 yıldan fazla yaşarım ve yeni bir hayatın engelleriyle yüzleşmeye, nasıl yapılacağını bilmediğim şeyleri yapmaya hazırlanmak istiyorum" dedi.

Ronaldo, bu sezon şu ana kadar Juventus için 14 maçta 10 Serie A golünü attı ve kısa süre önce Dubai Globe Futbol Ödülleri'nde Yılın En İyi Erkek Oyuncusu seçildi ve Juventus 6 Ocak'ta Cagliari'ye girdiğinde harekete geçecek.

Cristiano Ronaldo, Dubai Globe Futbol Ödülleri'nde erkeklerin en iyi oyuncusu seçildi ve ardı ardına dördüncü yıl için onur aldı.

Ronaldo, rakip Lionel Messi ve Liverpool ikilisi Virgil van Dijk ve Mohamed Salah ile birlikte En İyi Erkek Oyuncu adayı olduktan sonra Dünya Futbol Ödülleri için Dubai'deydi.

Dubai Spor Konferansı'nda yaptığı konuşmada, Portekizli botları asarken Hollywood'da potansiyel bir hamleye işaret ederek neler yapabileceğini anlattı.

"Birkaç yıl önce, futbol oynama yaşı 30-32'ye kadardı, ancak şimdi 40 yaşında sahada oynayanları buluyorsun".

"Vücudum artık sahada doğru şekilde tepki vermiyorsa, o zaman ayrılma zamanı olacaktır. Alanımdaki başarım, sıkı çalışmanın ve yaşam biçiminin sonucudur. Zihnimi geliştirmek için sürekli çalışıyorum. ve fiziksel yetenekler. "

"Çok fazla çalışmaya, öğrenmeye odaklandım, çünkü ne yazık ki yaptığım çalışmalar aklımdaki tüm soruların yanıtını veremiyor.

Başarıyı sürdürme yönündeki ilerlemesi hakkında konuşan Ronaldo, "Futbol sevgisi, kazandığım tüm unvanlara ulaşmanın ana nedenidir.

"Başarı öykümde ya da başka bir başarı öykümde özel mucizeler ya da sırlar yok. Aksine, yaptığınız şey için büyük bir adanmışlık. 34 yaşında, bu uygunluğa, titizlik ve unvanları almak için çok çalışıyorum. "
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting