• TuRneR
    Kapali Hesap

• >İçimde hiç patlamayan bir C4 var.Defuse kit'im olurmusun ???

>Seni seninle yaşamak varken, sensiz wallcılarla yaşamak zoruma gidiyor..

>Ölüm, ölüm dediğin nedirki gülüm, ben senin için C4 kurmayı göze almışım..

>Seni her düşündüğümde bir terörist wuruyorum.. Benim artık top15'de adım var..

>Kalbim kalbindeki C4'ü defuse edecek kadar adi ise, ellerim consola disconnect yazacak kadar asildir..

>Girdim Dün Servera Baqtım Wallcılar Burada, Seni Gördüm Elim Kaydı Bütün wallcılar yana yattı

>Bir ak47 mermisi seni seviyorum anlamı taşısaydı, ven sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki admin beni serverdan banlardı..

>Hani ak47 vardır hs anlatır hani hileci vardır speed anlatır birde aşk vardır beni hayattan banlatır seni seviyorum..

>(Dustjump) Bir havuz gördüm uçurumun en altında.. Benim olmazsan ya uçurumdayım yada en altında..

>Bir awp mermisi olmak isterdim. Neden mi? Düşmanın seni awp ile wurduğunda vücudunun derinliklerine girip bir daha hiç çıkmamak için..

>Round nedir ki? başlar biter. ak47 nedir ki? hs atar gider. c4 nedir ki? patlar biter. Ama sana olan kurşunlarım sonsuzdur, ancak sizin basede biter.
  • Reklam
  •  
  • TheXeroX
    Kayitli Üye

Takımı: Fethiyespor
    • çok güzel:D

ﻮคlคtครคгคא - ๒คгςєl๏ภค

lเשєгק๏๏l - ๒๏ςค ןยภเ๏гร

You'll Never Walk Alone
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
  • 3mr3_08
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • maestro_erthe
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bi taneden benden komik cs msn yazısı > C4 lü bir kadını sevenlerin birinde AWP varsa Diğeri 3in 1ini anca alır

• süpermiş bunlar ya
  • aemreb
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting