• drogbaba11
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Öncelikle Kariyer kurallarını okudum, kabul ediyorum.
      Ayrıca şunu belirtmek isterim ben resimden çok yazmayı severim. yani her maçı gerçek bir maçmış gibi anlatacağım.

Kadrom (Drogba'yı sevdiğim için gençleştirdim. Ujfalusi,Engin ve Elmanderi sattım.);

İlk Maç;
      GALATASARAY v KASIMPAŞA
      İLK 11 (Genellikle bu olur.);

SONUÇ;
      Maçın başlama düdüğüyle Galatasaray maça başladı. Hızlı başlayıp ileride iyi organize olan Galatasaray 15.dakikada Drogba ile 1-0 öne geçiyor. Maçta üstünlüğü koruyan ve baskılı oynamaya devam eden Galatasaray 30. dakikada tekrar drogba ile 2-0'ı buluyor. Dakikalarımız 40'ı gösterirken Kasımpaşa sol kanattaki boşluk sayesinde ceza alanı içine rahat giriyor. Defansa yardıma gelen Drogba penaltıya sebebiyet veriyor ve sarı kart görüyor. Topun başına geçen Murat Akın durumu 2-1 yaparak farkı 1'e indiriyor. İlk yarıda bundan sonra önemli pozisyon olmazken 2. yarıda Albert Riera kırmızı kart yiyerek takımını 10 kişi bırakıyor. Buna rağmen baskılı futbolunu bırakmayan anlayışıyla 70. dakikada tekrar sahneye çıkan Drogba ile farkı 2'ye çıkarıyor ve Galatasaray son noktayı koyuyor.

SKOR; GALATASARAY 3-1 KASIMPAŞA.

İkinci Maç;(Hakan Balta ilk 11'de Riera cezalı.)
      GALATASARAY v DENİZLİSPOR

SONUÇ;
      Deplasmanda bu sefer Galatasaray bir önce ki maçta ki baskılı başlayamadı. İleride iyi organize olamayan ve orta sahada sık sık top kaybeden Galatasaray çok etkisiz kaldı. Fakat Denizlispor ilk yarı bulduğu pozisyonları harcadı. 2. yarı başladığında Drogba yerini Umut Bulut'a bıraktı fakat Umut'ta isteneni veremedi. Maçta tek gol 52. dakikada Melo'dan gelirken sol bekte Albert Riera yerine oynayan Hakan Balta oynadığı futbolla takımına güven verdi. Çok şey beklenen Selçuk ,Sneijder,Burak,Drogba ise bekleneni veremedi.

SKOR: GALATASARAY 1-0 DENİZLİSPOR

Üçüncü Maç;(Riera tekrar İlk 11'de)
      GALATASARAY v ALTAY

SONUÇ;
      Maça hızlı başlayan ve ev sahibi olmanın avantajını iyi kullanan Galatasaray dakikada 12'de Selçuk'la farkı 1'e çıkardı. Baskılı oyun anlayışından taviz vermeden devam eden Galatasaray Drogba ile 36.dakikada farkı 2'ye çıkardı. İlk yarıda başka önemli an yoktu.
      İkinci yarıda Beklentileri karşılayamayan Burak yerini Umut'a bırakırken Melo'da Hamit'e bıraktı. Maçta skor değişmezken 2-0 bitti. Maç sonunda ise Fatih Terim Drogba'nın yanına bir forvet istediğinin sinyallerini verdi.

SKOR:GALATASARAY 2-0 ALTAY

Şimdilik üç maç yazayım. Eğer ilgi görür ve devamını isterseniz gün içinde diğer üç maçla devam edebilirim.
      Okuduğunuz için teşekkür ederim.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting