• cannerd
    Kayitli Üye

Takımı: Liverpool FC
    • Eğer bu gol çok sık rastlanmazsa (ki ben hiç atamadım) çok güzel olur arada sırada böyle goller. Saçmalık falanda değil. Siz hiç büyük sahada top oynarken, hızlı koşarken son anda ayağınızın dışıyla topa vurmadınız mı? Tebrikler golü atana...
  • Reklam
  •  
  • cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Gole sacma demiyorum ben sahsen. Topun gidisine bakin, önce bir tarafa gidiyor sonra hemen yön degistirip kaleye gidiyor o falsoyas acma diyorum. R.Carlos'un Fransa'ya attigi gol gibi falso nerdeyse.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • cannerd
    Kayitli Üye

Takımı: Liverpool FC
    • İşte, nadiren de olsa, o ayağın en uygun noktasıyla, topa sert bi şekilde vurunca gidebilir. (r. carlosun fransaya attığındaki gibi, farkındaysanız 20-30 tane öyle ilginç golü yok) Önemli olan çok sık rastlanmaması. Mesela kaleci topu bacak arasında yese, bende video yu buraya koysam, herkes ne der? Bug, oyun hatası, fifanın mallığı, işte fifa çok kötü gibi şeyler denir. Ama o hata hep olmuyor ki. O yüzden bence daha oynamalıyız. He herkes sık sık bu golü atabiliyorsa, o zaman bi sorun var demektir.

Gerçekte de aynısı değil mi? Kaleci volkan ın kontrolünde direkten dönen top, oyunda olsa oyun hatası denir. Bilmem anlatabildim mi...
  • trapdoor SE
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Fenerbahçe SK
    • R.Carlos'Un golüyle birebir nerdeyse, tebrik ederim dostum şahane bir gol atmışsın ayrıca bu golle de oyunun kalitesini bir daha gözler önüne sermişsin.

Tahminimce, tuşu ile bu yapılıyor , çünkü ile attığım ortalar çok falsolu gitmekte.

Takımı: Manchester United FC
    • vallaha Falso verebildiğimiz bi tuş var fifa'da pesteki gibi Rezil şutlar fifada yok hiç yoktan ( : ben Rb ( topa kavis verme) + d (şutla) çok güzel goller atıyorum fifada . denemeyen varsa rb'yi oyun içinde kullanabileceği bir tuş yapıp denesin fals0lu vurmayı ( :
  • YeshiL
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • gol goldür golun saçması yoktur (:

Takımı: Fenerbahçe SK
    • bu falsoye saçma diyenler juninho pernambucano'nun frikiklerine baksınlar.top nerdeyse 2-3 defa yön değiştiriyor.

FUTBOL = PRO EVOLUTION SOCCER

PUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting