• MCeNK
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bugun Denizli'deki Teraspark Avm'de ps3'te pes 08 turnuvasının finalleri vardı..Takımım Barcelona idi.. Hayatımda ps3'te pes 08 hiç oynamadım, pes 09'uda belki 10 kez falan oynamışımdır..Evde bilgisayarda zaten klavyeden oynuyorum..Joystick ile de oynamıyorum..Kendimden ümitsizim zaten:) Eğlencesine girmiştim turnuvaya..Bu maçlarda bana kolay rakipler geldi(ben gibi:) )..Dün 6.sınıf çocukla yapmıştım ertesi gün sbs sınavıda vardı..Az kalsın ona da yeniliyordum:D ..Penaltılarla onu eledim..Neyse ilk 3 maçımı kazanıp 2.tura yükseldim..Bugünde final maçları vardı ve bu maçları ardarda oynanacaktık.. 2.tur maçında 2-0 yenik durumdayken 3-2 kazandım..Çeyrek finale yükseldim , çeyrek finalde 3-2 yenik durumdaydım.Etoo kırmızı yedi ama 4-3'te bunu kazandım..Şansa devam ediyorduk turnuvaya:)..Yalnız nasıl buraya kadar geldim arkadaşlarla şaşkınlıktan gülüyorduk:D.. Yarı finalde baştan sona önde götürdüğüm maçı 4-2 kazandım(Hakederek kazandığım tek maç sanırsam:)).. Final maçı gemişti..Finali alsam ben bırakırdım bunu zaten:p . Ben gibi kötü oynayan biri nasıl geliyor buralara anlamak zor gerçekten:) ..Final maçı için ayrı bir yerde oynayacaktık. Kameralar,fotoğraf makineleri falanda vardı.. Teraspark bizi seyrediyordu.. Baya heyecanlandım.. Benim el titriyor zaten.. Maç öncesinde, maçta habire bizi çekiyorlar:D Maçın başlarında 1-0 geriye düştüm.. Santradan başlayarak çalımlarla 1-1 yaptım.. Rakip 2-1 , 3-1 derken maç koptu ve maçı kaybettim:D(5-2 kaybettim:) fakat benim rakipte geçen sene finalde kaybetmiş;) ) Ama finale kadar gelebileceğim aklımın ucundanda geçmiyordu:p.. 1.arkadaşa ps3 verdiler banada mp3 (4gb) verdiler:) ..Çok mutluyum bugün ya şansımında yardımıyla(hemde bayağı bir şans) Denizli'de ps3'te 2.oldum:D Turnuvayı düzenleyenler ödülleri verirken fotoğrafta çekildik:)
  • Reklam
  •  
  • MCeNK
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Щїтсђ ќїлφ®

PS3 kaçmış şansda bir yere kadar işte.

Zaten rakibe maçtan önce sen bana 50 lira ver ben kaybedeyim sana dedim:p Adam kabul etmedi boşver oyna kim kazanırsa artık şansına gibisinde birşeyler söyledi..2.'ye de ödül olduğunu duyunca salla dedim kaybetsekte ödül kazanıcaz bari oynayayım dedim:) Ve 2.lik geldi beklemediğim birşey olduğu için 1. olmuş gibi sevindim:)
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting