• Reklam
  •  
  • Turkz3ar
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Baraka
    Kayitli Üye

Takımı: Valencia CF
    • Hepinize iyi günler arkadaşlar. Çoğunuz tatilin keyfini sürüyor olabilirsiniz ama benim gibi çalışmak zorunda kalanlar için eziyet gibi üç ay var. Bir heves tatilin başlarında çok mutluydum ama bu yaz için hayallerimi yıkan haberi babamdan öğrendim: tatilin geri kalanını gelecek seneki okul ihtiyaçlarımı karşılamakla geçirmek zorunda kalacağım. Aslında buna normal koşullarda herhangi bir itirazım olmaz ancak bu durum beni en büyük aşkımdan yanlız bırakıyor: (sevgili sanmayın hemen:)) basketbol. Hatırlayanınız vardır; önceden sizle paylaşmıştım istatistiklerimi. Ama şimdi buna vakit kalmıyor. Hafta içi yedi, yedi buçuk, sekiz civarlarında eve yorgun argın geliyorum; daha sonra güç bela işlerimi halledebiliyorum. Bu açığı da gece kapatmaya çalışıyorum; sabah uykusuz kalacağımı bildiğim halde. Biraz hobilerime vakit ayırayım diye uğraşıyorum; yeni açılacak fm turnuvasına katılarak biraz stresten uzaklaşmayı hedefliyorum:) Neyse ki hafta sonları evdeyim ama o zamanda klüp kapalı oluyor. Anlayacağınız babamı ikna etmem lazım ama bana mısın demiyor. İkna etmek için bin bir türlü yola başvurdum. Bir ara gözlemciler gelmişti; ikinci lig genç takımlarına birkaç arkadaşımızı almışlardı. O gün seçilemedikten sonra da babam ümidi kesmiş; daha devam etme baskete diyor. Anlayacağınız işler çok kötü benim açımdan…

V2’nin aktiflik konusunda sıkıntısı var anlaşılan; yazayım dedim biraz. İşin ne ki bu kadar yoruluyorsun derseniz, iki katlı bir lokantada ayak işlerini yapıyorum. Yani yemekleri götür-getir-boşları al vs. Dediğim gibi iki katlı, merdivenden in-çık acayip yorucu oluyor yani.

Yazıyı okuma zahmeti gösteren arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

Bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun Furkan:)

Son güncelleme 28.06.2009, 18:58 tarihinde Baraka tarafından yapıldı.
  • Passenger
    Özel Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • FifaMen,estranged,Axl nasıl tanıyorsanız artık.Batuhan arkadaşımızın doğum günü bugün.Nice yıllara kardeşim...
      Huzuru içinde barındırır ve dengesini sessizlikte kurar.
      Karanlıktan korkmak,
      Onu bilmemekten ileri gelir.
      Karanlık ne ışıktan korkar ne de kendi varlığından..
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting