• Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Baraka

Hepinize iyi günler arkadaşlar. Çoğunuz tatilin keyfini sürüyor olabilirsiniz ama benim gibi çalışmak zorunda kalanlar için eziyet gibi üç ay var. Bir heves tatilin başlarında çok mutluydum ama bu yaz için hayallerimi yıkan haberi babamdan öğrendim: tatilin geri kalanını gelecek seneki okul ihtiyaçlarımı karşılamakla geçirmek zorunda kalacağım. Aslında buna normal koşullarda herhangi bir itirazım olmaz ancak bu durum beni en büyük aşkımdan yanlız bırakıyor: (sevgili sanmayın hemen:)) basketbol. Hatırlayanınız vardır; önceden sizle paylaşmıştım istatistiklerimi. Ama şimdi buna vakit kalmıyor. Hafta içi yedi, yedi buçuk, sekiz civarlarında eve yorgun argın geliyorum; daha sonra güç bela işlerimi halledebiliyorum. Bu açığı da gece kapatmaya çalışıyorum; sabah uykusuz kalacağımı bildiğim halde. Biraz hobilerime vakit ayırayım diye uğraşıyorum; yeni açılacak fm turnuvasına katılarak biraz stresten uzaklaşmayı hedefliyorum:) Neyse ki hafta sonları evdeyim ama o zamanda klüp kapalı oluyor. Anlayacağınız babamı ikna etmem lazım ama bana mısın demiyor. İkna etmek için bin bir türlü yola başvurdum. Bir ara gözlemciler gelmişti; ikinci lig genç takımlarına birkaç arkadaşımızı almışlardı. O gün seçilemedikten sonra da babam ümidi kesmiş; daha devam etme baskete diyor. Anlayacağınız işler çok kötü benim açımdan…

V2’nin aktiflik konusunda sıkıntısı var anlaşılan; yazayım dedim biraz. İşin ne ki bu kadar yoruluyorsun derseniz, iki katlı bir lokantada ayak işlerini yapıyorum. Yani yemekleri götür-getir-boşları al vs. Dediğim gibi iki katlı, merdivenden in-çık acayip yorucu oluyor yani.

Yazıyı okuma zahmeti gösteren arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

Bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun Furkan:)

Hep böyle oluyor zaten anasını satayım. Uyuz oluyorum bende belkide çok iyi yerlere gelecekken gelemicen. Çok arkadaşımın spor hayatı bitti bu maddi meselelerden. Ayrıca getir götür işleri gerçekten yorucu. Bende eczacıda çalışmaya başladım haftaiçi hayatım kalmadı yorgunluktan ölüyorum. Sırf babama muhtaç kalmayayım diye bunun üstesinden gelmek zorundayım. Tabi senin yaşında bu zorlukları çekmedim ben senin işin bu açıdan bakıldıgında biraz dramatik. Kafanı takma dicemde çok saçma olcak. Sabret azcık inşallah geçer içinde oldugun durum.
  • FifaMen
    Özel Üye

• FifaMen
    Özel Üye

• Tarık, Batu ve Can abi, çok teşekkürler:)

Yahu ben sisteme doğum tarihimi yanlış mı girmişim? Sözde 18 e girdik diyoruz 16 gözüküyor bu kadar da olmaz ki fark :D

Yasin abi düzeltti: 17'ye girmişim 18'e değil. Ben hala 17 yi bitirdiğimi idda ediyorum ama.

Son güncelleme 29.06.2009, 01:05 tarihinde FifaMen tarafından yapıldı.

Youtube Profilim
  • Reklam
  •  
  • Ozan JK
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • @Ulaş
      eczacılık nasıl ya,çocukluktan beri hayalimdir ama olamıyacağım büyük ihtimalle bu saatten sonra.Bi eczacı'da da giremedim işe
      Çalışmak gerçekten zor özellikle şu zamanlar herkes birbirinin ekmeğine bakar olmuş,şirketlerde,dükkanlarda heryerde birbirinin ayağını kaydırmaya çalışan insanlar üstüne üstlük birde ağır çalışma saatleri ve şartları bunun üstüne eklenince çekilmez oluyor.

Son güncelleme 29.06.2009, 01:47 tarihinde FreeZinG_BLoW tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting