• Exvision
  Özel Üye
  Kayıt: 24-04-2004
  Yaş: 36
  Mesajlar: 9002
  Takımı: AS Livorno Calcio
  • Diablo 3 - The Demon Hunter Trailer   http://www.youtube.com/watch?v=WByqPqwBrzs   Vee oyunun karakter seçme ekranı internete sızdırıldı Biraz kendi istekleri gibi görünüyor ama Bu arada görüntüdeki kişi sıra dışı gitar çalmasıyla ünlenen Andy McKee (İzlemediyseniz izleyin derim videolarını)


   ________________________
   .
   Football Manager bir yaşam biçimidir.
 • Reklam
 •  
 • Exvision
  Özel Üye
  Kayıt: 24-04-2004
  Yaş: 36
  Mesajlar: 9002
  Takımı: AS Livorno Calcio
  • Diablo 3 için umutlarınızı yeşertecek haber!   2011 yılında Diablo serisinin üçüncü oyununu bekleyen oyuncular , Blizzard'ın yatırımcılarına bu yıl içerisinde oyunu piyasaya çıkaramayacaklarını söylemesiyle hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak bu haberden birkaç gün sonra Diablo severlerin ümitleri yeniden yeşerdi.

   Kotaku'nun Blizzard'ın kurucusu Michael Morhaime ve oyun tasarımı as başkanı Rob Pardo ile yaptığı ayaküstü soru cevaplı sohbete göre, Diablo 3'ün bu yıl içerisinde piyasada olabilmesi için firma elinden geleni yapıyor. Pardo bu konuda şunları söylüyor; "Gerçekten ama gerçekten öyle umuyoruz. Amacımız bu. Ama biliyorsunuz çıktığında doğru bir şekilde çıkmış olacak. Bu daha önemli. Oyun tamamen müthiş olduğunda onu piyasaya çıkaracağız. Ve belki bu yıl olacak."

   İkili oyunun bugünkü oyuncular için fazla basit kalacağı konusuna ise katılmıyor. Diablo'nun her zaman RPG piyasasını genişlettiğini söyleyen ikili, yine bu tür oyunları oynamamış insanları türün içine sokacağına inanıyor.
   ________________________
   .
   Football Manager bir yaşam biçimidir.
 • Exvision
  Özel Üye
  Kayıt: 24-04-2004
  Yaş: 36
  Mesajlar: 9002
  Takımı: AS Livorno Calcio
  • Blizzard resmi web sitesinde Türkçe çevirmen ilanı verdi. Diablo 3, Türkçe dil seçeneği ile çıkabilir.
   ________________________
   .
   Football Manager bir yaşam biçimidir.
 • Exvision
  Özel Üye
  Kayıt: 24-04-2004
  Yaş: 36
  Mesajlar: 9002
  Takımı: AS Livorno Calcio
  • 1 Ağustos geldi ve Blizzard Beta'dan önce Diablo III için son bombayı patlattı: Oyuncudan oyuncuya gerçek parayla eşya satışı. Hemen ekleyelim, bu sistemin dışında oyun içi altınla yine Auction House kullanılabilir olacak. Ancak oyun içinde bulduğunuz eşyaları gerçek parayla satmak isterseniz Blizzard bunu size sağlayacak.

   En önemlisi bu sistem size iki seçenek sunuyor. İsterseniz Diablo III eşya satışından kazandığınız parayı direkt olarak Battle.net içinde oyun, eşya vb. almak gibi işlemler için kullanabilirsiniz ya da bu parayı kendi hesabınıza gönderebilirsiniz. Ancak ne yaparsanız yapın, her türlü satışınızdan Blizzard belli bir yüzdeyle pay alacak ve %20 ila %30 arasında olmasını beklediğimiz bu pay dışında, eğer parayı kendi hesabınıza göndermek isterseniz üçüncü bir finans şirketi sizden yine belli bir miktar pay alacak. Bu seçenekleri eşya satışından önce seçip, daha sonra değiştirme şansınız bulunmayacak.   Peki bu sistem neden geliyor? Özellikle, Free2Play oyunların gelişiyle birlikte oyunlardaki micro-transaction dediğimiz ufak ödeme seçenekleriyle oyununuzu geliştirme şansı oyun sektörünü ve oyuncuları oyun dışında oyun içi mekaniklere de para harcamaya alıştırdı. Özellikle World of Warcraft'da görsel olarak oyuna etkisi olan parçalara olan aşırı ilgi ve her geçen gün artan Altın satışlarıyla, Blizzard Diablo III'le beraber ortaya çıkacak "eşya satışı" konusunun önüne kendisinin önceden geçip, durumu resmileştirmeye ve oyuncuların yararına geçirmeye çalışması oldukça doğal bir tepki olarak karşımıza çıkıyor. Blizzard ayrıca bu sisteme kendisinin kesinlikle müdahale etmeyeceğini ve sadece World of Warcraft'da olduğu gibi oyuna etkisi görselliği aşmayan eşyaları satabileceğini duyurdu.

   Tabi ki bu sistemlerin oyunu etkileyeceğinden şüphemiz yok. Ancak Diablo 3'ün asla rekabet amaçlı bir PvP'si olmayacağından ve daha çok co-op'a yoğunlanaşacağından böyle bir sistemin aksine oyuncuların istemediği parçalardan gerçek para kazanmasını da sağlayacağından, gerçekten oldukça başarılı bir sistem olabilir. Bu sistemin daha sonra açıklanacak yeni nesil Blizzard MMO'sunda da deney niteliği taşıdığını düşünüyoruz.

   Gerçek Paralı Auction House, Diablo III Beta'da bulunmayacak ancak Diablo III çıktığında Blizzard bu sistemi çıkış gününden itibaren açmayı planlıyor.

   Kaynak: BlizzTurk
   ________________________
   .
   Football Manager bir yaşam biçimidir.
 • Baraka
  Kayitli Üye
  Kayıt: 04-10-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 2290
  Takımı: Valencia CF
 • Baraka
  Kayitli Üye
  Kayıt: 04-10-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 2290
  Takımı: Valencia CF
  • Diablo 3’ün Çıkış Zamanı

   Blizzard CEO'su Mike Morhaime açıkladı

   Ancak bu haber bir yandan sevindirici bir yandan üzücü olabilir Diablo hayranları için.

   Bu yılın sonunda çıkması beklenen Diablo III, 2012'nin ilk çeyreğine kaldı.

   "Oyunun biran önce siz oyuncularla buluşmasını biz de arzu ediyoruz, ancak bunca zamanlık emeği tamamen hazır olmayan bir oyunu piyasaya sürmek için harcamadık" dedi Blizzard CEO'su Mike Morhaime.

   Ayrıca ilk hedeflerinin 2011'in aralık ayı olduğunu ancak süre ilerledikçe hedeflerin değiştirdiklerinden bahsetti.

   "Oyuna birkaç farklı element eklemek biraz daha zamanımızı alacak ancak çok daha iyi bir netice alacağımıza eminiz" açıklamasında bulundu Morhaime.

   Bu arada beta testlerinin uzatıldığı ve Battle.net'e üye olan şanslı kullanıcıların bu süreden faydalanarak oyunu test edilebileceği söylendi.
 • Reklam
 •  
 • Piazon
  Kayitli Üye


  Kayıt: 20-12-2009
  Yaş: 27
  Mesajlar: 8012
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Diablo III bitirildi

   Oyun, satışa çıkarılmasından sadece bir ay sonra, profesyonel bir oyuncu tarafından en zor modunda bitirildi.
   Toronto'lu Kripparrian, oyunun en zorlu düşmanı Diablo ile savaşının görüntülerini Youtube'a yükledi.

   Kripparrian, işi daha da zorlaştırmak adına, oyunun hatalara yer vermeyen "hard core" seçeneğini tercih etti.
   Oyuncunun başarısı, oyunu geliştiren Blizzard firması tarafından onaylandı.

   Çok popüler olan Diablo III'ün oyuncuları, Sanctuary evrenini şeytani ruhların saldırısından kurtarmak için kahraman rolüne bürünüyorlar.

   Kripparrian işi daha da zorlaştırarak oyunu "Inferno" modunda oynamayı seçti.

   Inferno modu, oyun içindeki düşmanları oldukça güçlü kılıyor.

   Ayrıca, "hard core" bir karakter seçti.

   Hard core karakterlerin oyun esnasında bir kere ölmesi, oyunun bittiği anlamına geliyor.
   Kripparrian, oyunda Krippi isimli oyuncudan yardım aldı.

   Oyunun en zorlu karakteri Diablo'ya karşı olan savaş 25 dakika sürdü ve Kripparrian oyunu bitirdikten sonra çok sevinçliydi.

   Oyuncu, Diablo'yu oyunun en son ek paketi çıkmadan önce yendi.

   Son çıkan paket canavarların öldürülmesini daha kolay hale getirdi.

   Kripparrian videosunun sonunda, "Bu yeni paketle beraber canavarları öldürmek daha kolay hale geliyor. Biz Diablo'yu o şekilde yenmek istemedik. Oyunu zorken, en zor halindeyken bitirmek istedik. O nedenle bir yandan zamana karşı yarışıyorduk" dedi.

   Blizzard'ın oyun yöneticilerinden biri, olaydan kısa bir süre sonra oyuncunun başarısını onayladı ve kendisini Twitter üzerinden tebrik etti.
 • Highlander
  Kayitli Üye
  Kayıt: 25-08-2011
  Yaş: 26
  Mesajlar: 1446
  Takımı: Beşiktaş JK


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting