• By Alper
    Kayitli Üye

Takımı: Tottenham Hotspur FC
    • Arkadaşlar e.gitar konusunda yeni sayılabilirim.Elimde Fender Squier var.Arkadaşımda gördüm,amfide bir tuş yardımıyla distortiona geçiyor(pedalsız)Bu tür amfilerin genel bir adı var mı?Veya ille de yanına pedal mı almalıyım?
  • Reklam
  •  
  • Hyperion
    Kayitli Üye

Takımı: AS Roma
    • Distortion düğmesi olmayan amfi de mi varmış ya Benim gördüklerimin hepsinde vardı. Pedala gerek yok sadece distortion için, he daha kolaylık olur ama çok da değmez.
      #10 Francesco Totti
  • Hyperion
    Kayitli Üye

• evet yokmuş, valla yeni bi amfi almaktansa pedal alman daha iyi olabilir; elindeki amfi iyi olsa gerek. yeni sayılırım dediğin için pedala gerek yok dedim de madem böyle bir amfin var, illa distortion diyosan pedal al uzun vadede daha faydalı olur.

Bu arada ben de öyle çok bilgi sahibi değilim ama bildiğim kadarıyla böyle
      #10 Francesco Totti
  • By Alper
    Kayitli Üye

• Hyperion tarafından gönderilen mesaj
      evet yokmuş, valla yeni bi amfi almaktansa pedal alman daha iyi olabilir; elindeki amfi iyi olsa gerek. yeni sayılırım dediğin için pedala gerek yok dedim de madem böyle bir amfin var, illa distortion diyosan pedal al uzun vadede daha faydalı olur.

Bu arada ben de öyle çok bilgi sahibi değilim ama bildiğim kadarıyla böyle

elimde amfi yok yeni amfi almam lazım.
  • Hyperion
    Kayitli Üye

• gösterdiğin amfiyi senin sandım

ya o zaman sana bağlı eğer uzun vadeli ve profesyonel bir şeyler düşünüyorsan pedal al; ama yok öyle arkadaşlar arasında çalarız diyorsan gerek yok pedala.. tamamen senin hedefine bağlı
      #10 Francesco Totti
  • Dio Hudson
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Yeni başladıysan pedala hiç gerek yok. Amfi yeterli. Roland amfileri iyi onlardan alabilirsin. Ama ucuz diye sakın gidip dandik bir amfi alma
    Kayitli Üye

• Dio Hudson tarafından gönderilen mesaj
      Yeni başladıysan pedala hiç gerek yok. Amfi yeterli. Roland amfileri iyi onlardan alabilirsin. Ama ucuz diye sakın gidip dandik bir amfi alma

yok amfi almayı planlıyorum. ama overdrive düğmesi olması lazım. bildiğin model falan varsa iyi olur.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting