• ByLaNCeLoT
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK

• Suptortion123 tarafından hazırlanan son çim yamasının oyuna nasıl eklendiğini açıklamalı anlatayım dedim, malum son günlerde pekçok kişi EA Graphic Editor bulamamaktan ve oyuna import edemediğinden şikayetçi. Neyse konuya geçelim...
      Öncelikle gerekli olanlar...
      EA Graphic Editor >>> http://downloads.soccergaming.com/complete.php?id=00003056
      Çim Yaması (Low PC) >>> http://soccercenter.net/dosyalar/dosya/1256/Stadyumlar-Cim-Yamasi-Low-PC-
      Çim yamasının içindeki My Turfs klasörünü masaüstüne atıyoruz, ve EA Graphic Editor programını açıyoruz ve IMPORT WIZARD ı tıklıyoruz...

Karşımıza çıkan pencerede Ad Files To An External TAR Archive kısmını işaretliyor NEXT diyoruz...

Şimdi karşımıza gelen pencerede sol tarafa BROWSE tuşuna basıyoruz ve
      C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\data yolundaki zdata_34.big dosyasını açıyoruz;
      Sağ tarafa ise ADD butonuna basarak masaüzerine extract ettiğimiz My Turfs dosyasının içindekilerin tümünü atıyoruz (Birinin üzerine tıklayıp CRTL+A yapabilirsiniz)

NEXT diyor ve bekliyoruz program yüklemeyi sonlandırdıktan sonra FINISHED diyor ve çıkıyoruz !!!
      Daha sonra C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\data yolunda fatbhbuilder i çalıştırıyoruz ve build tuşuna basıp yüklemenin bitmesini bekliyoruz...
      Sonra oyunumuza girip farkı görüyoruz !!!
      Iyı eğlenceler...
      NOT : zdata_34.big dosyanızın yedeğini almayı unutmayınız !!!
      KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR !!!

Son güncelleme 27.02.2007, 21:51 tarihinde ByLaNCeLoT tarafından yapıldı.

Republic Of FENERBAHÇE
      1907 - 2007
  • Reklam
  •  
  • suptortion
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • tebrikler ve saol güzel anlatmışında ben başka bişey sorucam....çimleri denedin sanırım...kimse yorum yapmıo nasıl beyendin mi ......bende harika oldu ama bazı bilgisayarlarda farklı görünüyor sanırım onun için merak ettim...
  • ByLaNCeLoT
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: suptortion123
      tebrikler ve saol güzel anlatmışında ben başka bişey sorucam....çimleri denedin sanırım...kimse yorum yapmıo nasıl beyendin mi ......bende harika oldu ama bazı bilgisayarlarda farklı görünüyor sanırım onun için merak ettim...

Evet ben çimleri denedim ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım yaşayacağımıda sanmıyorum...
      Bangır bangır çalışıyor, soluk çimler yerine canlı yeşil çimler üzerinde oynamanın sevki bambaşka, herkese tavsiye ediyorum...
      Seninde ellerine sağlık böyle bir paylaşımda bulunduğun için

Son güncelleme 02.03.2007, 12:18 tarihinde ByLaNCeLoT tarafından yapıldı.

Republic Of FENERBAHÇE
      1907 - 2007
  • suptortion
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • eyvallahhh çok sevindim...benim de bilgisayarım düşük olduğu için yapmak zorundaydım..yapınca da geriye paylaşmak kalıyo tabi...diğer oynanabilirlik yamalarımı denedin mi? Deneyip görüşünü yazmanı isterim...

Son güncelleme 02.03.2007, 21:49 tarihinde suptortion123 tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • gokhan_24
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • LÜTFEN YARDIM BEN HEPSİNİ YAPTIM IMPORTLADIM YANİ AMA FATH BUILD DATA YOLUNDA YOK FATH BUILD OLMADIĞINDAN ATIYOR OYUNDAN CEVAP BEKLİYORUM
  • Crated by InTheTurkey
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ByLaNCeLoT

Suptortion123 tarafından hazırlanan son çim yamasının oyuna nasıl eklendiğini açıklamalı anlatayım dedim, malum son günlerde pekçok kişi EA Graphic Editor bulamamaktan ve oyuna import edemediğinden şikayetçi. Neyse konuya geçelim...
      Öncelikle gerekli olanlar...
      EA Graphic Editor >>> http://downloads.soccergaming.com/complete.php?id=00003056
      Çim Yaması (Low PC) >>> http://soccercenter.net/dosyalar/dosya/1256/Stadyumlar-Cim-Yamasi-Low-PC-
      Çim yamasının içindeki My Turfs klasörünü masaüstüne atıyoruz, ve EA Graphic Editor programını açıyoruz ve IMPORT WIZARD ı tıklıyoruz...

Karşımıza çıkan pencerede Ad Files To An External TAR Archive kısmını işaretliyor NEXT diyoruz...

Şimdi karşımıza gelen pencerede sol tarafa BROWSE tuşuna basıyoruz ve
      C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\data yolundaki zdata_34.big dosyasını açıyoruz;
      Sağ tarafa ise ADD butonuna basarak masaüzerine extract ettiğimiz My Turfs dosyasının içindekilerin tümünü atıyoruz (Birinin üzerine tıklayıp CRTL+A yapabilirsiniz)

NEXT diyor ve bekliyoruz program yüklemeyi sonlandırdıktan sonra FINISHED diyor ve çıkıyoruz !!!
      Daha sonra C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07\data yolunda fatbhbuilder i çalıştırıyoruz ve build tuşuna basıp yüklemenin bitmesini bekliyoruz...
      Sonra oyunumuza girip farkı görüyoruz !!!
      Iyı eğlenceler...
      NOT : zdata_34.big dosyanızın yedeğini almayı unutmayınız !!!
      KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR !!!

Yukarıda zdata_34.big dosyanızın yedeğini almayı unutmayınız diye yazıyı görmedim ve zadata_34te sorun çıktı.Dvd'de çok çizik var yeniden yüklenmiyor.Birisi bana bu konuda yardım edebilir mi?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting