• puye304
    Kayitli Üye

Takımı: Kansas City Wizards
    • arkadaşlar ben ispanya ligine istediğim 20 takımı toplayacam.yalnız tek sorunum şampiyonlar ligine katılacak olan takımlar? şampiyonlar ligine her sene benim ligimdeki 20 takım banko katılsın istiyorum yardımcı olabilicek var mı?
  • Reklam
  •  
  • cabir19
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • öyle bi dünya yok kardesim 20 takımın katılmasını saglayamıyorsun sanırsam tabi cok iyi anlayanlar bilir ama sanmıyorum bole bisey olcagını
  • Falcao R
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • cabir19 tarafından gönderilen mesaj
      öyle bi dünya yok kardesim 20 takımın katılmasını saglayamıyorsun sanırsam tabi cok iyi anlayanlar bilir ama sanmıyorum bole bisey olcagını

Sanırım Fm'de Yeni Başlamışsın Belli Ligi 10.Filan Bitiriyorsun Ya Da Clde Başarısızsın Ligdekileri Yeniyorsun Ama Biraz Sabredersen Biraz Oynadıktan Sonra Değişecektir
  • cabir19
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Falcao R tarafından gönderilen mesaj
      cabir19 tarafından gönderilen mesaj
      öyle bi dünya yok kardesim 20 takımın katılmasını saglayamıyorsun sanırsam tabi cok iyi anlayanlar bilir ama sanmıyorum bole bisey olcagını

Sanırım Fm'de Yeni Başlamışsın Belli Ligi 10.Filan Bitiriyorsun Ya Da Clde Başarısızsın Ligdekileri Yeniyorsun Ama Biraz Sabredersen Biraz Oynadıktan Sonra Değişecektir

yok kardesim cm den beri oynarım oyunu ama hic full 20 takımla sampynlar lıgıne gitmedm ole bi sacmalıkta olmaz ztn en fazla 4 diye biliyorum bn tabi editoru fazla kullanmadım bugune kadar o degistirilmıo diye biliyorum ayrıca saveli oyunumda 2023 teyim ve hic hile yapmadan 9 sampıyonlk birde sampyınlagar lıgı sampıyonlugum vr

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting