• Passenger
    Özel Üye

Takımı: Fenerbahçe SK

• Efes Pilsen Spor Kulübü, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) tarafından hazırlanan yönetmelik taslağı ile ilgili bir açıklama yaparak, taslak öngörülen biçimde yürürlüğe girerse kulübün varlığını sürdürmesinin imkansız hale geleceğini ve Efes Pilsen Spor Kulübü'nün kapanacağını bildirdi.

Söz konusu yönetmelik taslağının yürürlüğe girmesi durumunda ayrıca, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile kulüp arasında ortaklaşa düzenlenen, yurt çapında 31 ilde, 15 bin gence eğitim verilen Efes Pilsen Basketbol Okulları da kapatılmak zorunda...

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alkollü içecek firmalarının spor kulübü olarak faaliyet göstermesini yasaklayan taslak yasalaşmalı mı, yoksa Efes Pilsen gibi spor kulüpleri faaliyetlerine devam etmeli mi?
      Huzuru içinde barındırır ve dengesini sessizlikte kurar.
      Karanlıktan korkmak,
      Onu bilmemekten ileri gelir.
      Karanlık ne ışıktan korkar ne de kendi varlığından..
  • Reklam
  •  
  • anti_rijkaard
    Kapali Hesap

Takımı: Galatasaray AŞ
    • hani viski , şarap , v.s. gibi ağır alkollü içecek falan olsa anlayacam bira markası , tamam herşeyin fazlası zarardır elbet bira'da öyle , ama bira alkollü olmasına rağmen çokta büyütülecek bir zararlı madde değil bence kapatmak gereksiz
      Rüştü Reçber : ''Rijkaard, kariyerimle oynadı''
      Servet Çetin : ''Rijkaard, keşke beni istemese''
      Uğur Uçar : ''Rijkaard, yüzüme bile bakmadı''
      Ricardo Quaresma : ''Rijkaard'ın olduğu yerde ben oynamam''
  • tracymusty
    Kayitli Üye

• bu nedenden dolayı türk basketbolunun en öenmli takımı kapanırsa bunun adına AYIP derler.türk basketbolunun lokomotifi olan,türk insanına basketbolu sevdiren,avrupadaki ilk kupamız olan 1996 yılındaki koraç kupasını kazanan,türkiye genelinde 30 küsür tane basketbol okulu olan bir klübün kapanması kadar kötü bir durum olamaz türk basketbolu için.kim efes pilsen takımını izleyerek alkol içmeye başladı ki.tam aksine gençlere basketbol sevgisini aşılayarak spora teşvik eden bir klüptür efes.kapanırsa gerçekten YAZIK OLUR.HEMDE BU SEBEP YÜZÜNDEN.
  • anti_rijkaard
    Kapali Hesap

• evet mesela bjk ile birleşirse hiçte fena olmaz yeni bir isim veya marka altında , atıyorum bjk samsung gibi mesela
      Rüştü Reçber : ''Rijkaard, kariyerimle oynadı''
      Servet Çetin : ''Rijkaard, keşke beni istemese''
      Uğur Uçar : ''Rijkaard, yüzüme bile bakmadı''
      Ricardo Quaresma : ''Rijkaard'ın olduğu yerde ben oynamam''
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting