• yilmassh
    Kayitli Üye

Takımı: Denizlispor
    • arkadaşlar..ben farcry 2 oynarken ve bicok oyunda bu hatayı alıyorum..bunu nasıl halledicem..Pes2009 da settings'de alt kutucuklarda ikinci secenek silinik gorunuyo..secim yapılmıyo..farcry2,callofduty 5,nba2k9,grid gibi oyunlarda da ya bu hatayı alıyorum yada oyunu 640x480 cözünürlükle acıyor..lutfen yardım ne yapmalıyım..

ALDIGIM HATA:
      http://img10.imageshack.us/i/adszdw.png/
  • fanatik_bjk
    Kayitli Üye

• ekran kartı driverının çok eski olduğunu güncellemen gerektiğini söylüyor,ekran kartı drıverını update et sorun çözülür...
  • yilmassh
    Kayitli Üye

Takımı: Denizlispor
    • cok tesekkurler..rica etsem nasıl yapılıcagını ve nerden bulabilcegimi soyler misiniz?

bu arada ekran kartım 9500gt 512mb 128bit..acil yardım lutfen

Son güncelleme 29.09.2009, 01:31 tarihinde yilmassh tarafından yapıldı.

• bişeydil,nvidia nın sitesinden veya google da nvidia driver indir yaz arat karşına bir sürü indirme yeri çıkacaktır.herhangi birinden indirip kuracaksın(2009 eylül tarihli varsa onu kur)bilgisayara driveri güncelledikten sonra makineyi yeniden başlat sorun çözülecektir...
  • fanatik_bjk
    Kayitli Üye

• bilgisayarındaki eski driverı silip kurarsan daha iyi olur ama yapamazsan direk indirdiğini kur sorun çıkmaz

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting