• emperor1907
  Kayitli Üye
  Kayıt: 28-11-2005
  Yaş: 33
  Mesajlar: 135
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Empire: Total War

   SEGA® Avrupa Ltd. ve SEGA® America Inc., bugün Creative Assembly firmasının başarılı RTS'si Total War serisinin devrim yapacak yeni bölümü olan Empire:Total War'u duyurdu. Empire:Total War, 3D savaşlarını, devasa kampanya haritasını ve tarihsel çeşniyi korurken bir ilk olarak da 3D deniz savaşlarını seriye taşıyacak.

   Empire: Total War, Total War fanlarının en çok talep ettiği küresel çatışmaların, devrimsel tutkuların ve teknolojik gelişmelerin çağı olan 18. yüzyılı konu alıyor. Sanayi Devrimi, Amerikan Özgürlük Savaşı, doğu ticaret yollarını kontrol yarışı ve denizde ve karada savaşların küreselleşmesi gibi temalarla Empire: Total War tüm zamanların en zengin ve dinamik RTS leri arasında olmayı vaad ediyor.

   Total War serisinde ilk kez 3D deniz savaşlarının görünmesi de Empire: Total War ile olacak. Oyuncular olağanüstü su ve hava efektleri ile zenginleştirilmiş deniz manzarası üzerinde, şerefli galibiyetlere ya da rezil yenilgilere gidecek geniş donanmaları ya da tek bir gemiyi yönetebilecekler. Düşmanı top ateşi ile dövdükten sonra onların gemileri ile boğuşmak için yakına git ve güvertelerde göğüs göğüse savaşacaklarından adamlarının kontrolünü ele almaya hazır ol.

   Devrim yapacak deniz savaşlarının yanında Empire: Total War, Total War serilerinin imzasını taşıyan 3D savaşlarda ve kampanya haritasındaki gelişmelere de tanıklık edecek. Gerçek zamanlı savaşlarda top ve tüfeğin eklenmesiyle yeni tip karşılaşmalar ortaya çıkacak, savaşta barutun rolünün artması sonucu oyuncular yeni dizilimler ve taktiklerle karşılaşacaklar. Ve Kampanya Haritası - çokları için Total War oyunlarının kalbi - Ticaret, Diplomasi ve Casusluk için yeni sistemler, düzeltilmiş verimli bir ünite sistemi, geliştirilmiş tavsiye sistemleri, Hindistan'ın zenginliklerini, Avrupa'nın karmaşasını ve Kuzey Amerika'nın el değmemiş potansiyelini içine alan daha geniş bir faaliyet alanı kampanya haritasında görülecek yeni şeyler arasında yer alıyor.

   "Empire:Total War seriler için gerçek bir devrim olacak. Seriye yeni bir boyut kazandıracak olan 3D deniz savaşlarını takdim etmekten çok mutluyuz". Total War un babası Mike Simpson böyle diyor ve ekliyor: "Şu an deniz savaşlarında, kampanya haritasında ve kara savaşlarında geldiğimiz noktadan heyecan duyuyoruz. Bu kesinlikle en büyük ve en iyi Total War olacak"

   Empire:Total War bir yıldır Creative Assembly'ın Horsham stüdyolarında gizli olarak geliştiriliyor ve 2008 de çıkarılması için büyük çaba sarfediliyor.

   NoT: http://www.totalwar-turkiye.com dan alıntıdır.


   Ayrıca Daha detaylı bilgiyi oyunun resmi sitesi http://www.totalwar.com dan bulabilirsiniz...

   Son güncelleme 24.08.2007, 18:06 tarihinde emperor1907 tarafından yapıldı.
 • Reklam
 •  
 • emperor1907
  Kayitli Üye
  Kayıt: 28-11-2005
  Yaş: 33
  Mesajlar: 135
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Oyunla ilgili yeni detaylar geldi...
   Buna göre oyunda

   -1700 ile 1800 lü yıllar arasındaki zaman dlimi ele alınacak
   -Yeni nesil bir grafik motoru kullanılacak
   -10 Tane oynanabilir ırk olacak. Bunlar arasında:İngiltere,Fransa,İspanya,Amerika ve Osmanlı imparatorluğu bulunuyor.
   -Oyunda ateşli silahların etkisi artmış durumda
   -Multiplayer özelliklerinde yenilikler
   -Yapay zekada ciddi oranda geliştirmeler

   olacak. Yeni nesil bir grafik motorundan bahsedilmesi Directx10 un desteklenebileceği ihtimalini akıllara getirmiyor değil.

   Şu anda oyun hakkında bildiklerimiz bunlarla sınırlı. Ayrıca birkaç screen de yayınlandı.
   Bu resimlere: http://www.trgamer.com/screenshot.asp?gid=2838

   adresinden ulaşablirsiniz....


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting