• Roy Dream
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• Serie A'da şampiyonluk mücadelesi veren Juventus, Bologna deplasmanından hesapta olmayan bir beraberlikle ayrıldı. Siyah beyazlı tekip eski oyuncularından Marco Di Vaio'nun golüne Vucinic ile cevap vererek 1 puana razı oldu.

İtalya 1. Ligi Serie A 24. hafta mücadelesinde zirve mücadelesi veren Juventus, deplasmanda Bologna ile karşı karşıya geldi.

Renato Dell'Ala'da oynanan karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere sona erdi.

Karşılaşmada Bologna 17. dakikada Di Vaio ile öne geçerken ilk yarı da bu skorla tamamalandı. İkinci yarıya hızlı başlayan Juventus 59. dakikada Vucinic'in golüyle beraberliği getirirken karşılaşma da bu skorla tamamlandı. Öte yandan mücadelede Juventus'tan Bonucci, 84. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek takımını maçın son dakikalarında 10 kişi bıraktı.

Bu sonucun ardından zirvede Milan'la kıyasıya yarışan Juventus 52 puana yükselirken Bologna ise 32 puana çıktı.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Son iki maçta 4 puan kaybettiler. Liderlik şansını teptiler. Önümüzdeki 6 haftada birbirinden zorlu rakiplerle oynayacaklar. Çoğu deplasmanda.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Adam Juve'ye çalışıyor dedik Juve'yi de yaktı Ben her şeye rağmen şampiyonluk için Juve'yı daha avantajlı görüyorum ŞL'de devam eden bir Milan'dan.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting