• Neo
  Administrator
  Kayıt: 27-12-2003
  Yaş: 39
  Mesajlar: 8943
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • ESWC Online elemelerinde birinci gün tamamlandı   Paris'te düzenlenecek finallere katılabilmek için yapılan online elemelerde ilk gün tamamlandı. Elemeler 54 takımın katılımı ile gerçekleşti. Organizasyon belirlendiği saatten biraz geç başlasada sonunda günü bitirmeyi başardık. Daha öncede haberini duyurduğumuz gibi Dark Passage ve AdeksGC 1.6 elemelere katılan temsilcilerimizdi. Bugün gerek üzüldük gerekse sevindik. Birinci günü biraz içimiz buruk bitirdik. Turnuvaya çok iyi başlayan Dark Passage takımı ne yazık ki elemelere veda etti. Dark Passage takımı ilk gün boyunca çok güçlü rakipler ile karşılaşmasada ping ve konsantrasyon problemi ne yazık ki elenmelerine sebep oldu. Bunun yanında diğer temsilcimiz AdeksGC ise maçını kazanmasına rağmen bir üst tura çıkamadı. İşte organizasyonu kaçıran oyun severlerimiz için günün özeti;   Dark Passage takımının ilk turdaki rakibi Norveç'ten katılan divine takımıydı. Dark Passage maçın başından sonuna kadar kontrolü elinde tutmayı başardı. Rakip takımın taktiklerine çare bulmayı başaran temsilcimiz ilk maçını 16-13 kazanmasını bildi ve turnuvaya oldukça moralli başladı. Fakat isterdik ki işler ikinci tur maçında da istediğimiz gibi gitsin. Ne yazık ki olmadı. Dark Passage takımı Türkiye'nin yıllardır kanayan yarası ping probleminin çok büyük bir etkisiyle İsveç temsilcisi hatersg0nnahate takımına 16-3 gibi skorla elenerek kaybedenler grubuna düştü. Kaybedenler grubunda rakip Rusya'nın güçlü takımlarından USSR idi. İki takım arasında tam anlamıyla taktik savaşı yaşandı. de_train haritasında ki mücadele sonuna kadar başa baş devam etti. Dark Passage takımı maç sonlarında doğru atağa kalksada bu atağa karşılık veren USSR, maçı 16-11 kazandı ve temsilcimizi turnuva dışına bıraktı. Oldukça güzel başlayan bu yolculuk ne yazık ki son buldu. Dark Passage takımına bizi temsil ettiği için teşekkür ediyoruz. Hepinizin emeğine sağlık.   Elemelere katılan diğer bir temsilcimiz AdeksGC ise tam tersi bir durumla karşı karşıya kaldı. İlk tur maçında karşısındaki rakip İsveç temsilcisi AEQ takımıydı. Mücadele de_inferno haritasında oynandı. İlk tur için oldukça ümitlenmiştik. Fakat işler istediğimiz gibi gitmedi. AdeksGC takımı ilk turda isveçli rakibine 16-14 yenilerek belkide turnuvanın en büyük sürprizine imza attı. Bu sonuçla beraber AdeksGC kaybedenler grubuna düştü. Kaybedenler grubunda ise rakibi myRevenge takımıydı. İlk başta yine ping problemi ile uğraşsalarda bu problem onların galip gelmesini engellemedi. Akıllı bir oyun ile mücadeleyi 16-14 kazandı. Bu skorla beraber AdeksGC takımının bir üst tura çıkması gerekiyordu. Fakat takımın ESL Wire ile yaşadığı problem yüzünden karşı takım bir üst tura yükseldi. Böylece AdeksGC takımıda talihsiz bir şekilde turnuvaya veda etti. AdeksGC takımı bizi turnuvada başarılı en iyi şekilde temsil etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

   ESWC online elemelerinde işte bir gün böyle geçti. Yukarıda da belirttiğimiz gibi gün buruk bitti. Bakalım elemelerden mutlu ayrılan takımlar hangileri olacak?

   ESWC Grand Final 21-25 Ekim tarihleri arasında Paris Oyun Haftasında düzenlenecek. Toplamda 222.000 dolar para ödülü dağıtılacak.

   --------------------------------------------------------

   Dark Passage vs hGh maçının demosunu indirmek için Tıklayın!

   Adeks vs AEQ maçının demosunu indirmek için Tıklayın!

   Dark Passage vs USSR maçının demosunu indirmek için Tıklayın!
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting