• Moussa
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Volkan 2 golü de hediye etti ilk yarıda. Ama adam yıllardır milli takımda oynuyor tecrübe olacak olacak o kadar. Gökhan Gönül'ü de unutmamak lazım.

---
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Gökhan Gönül'ün bölgesi yol geçen hanı gibi oldu. İkna oldum artık bu adamın Fenerbahçe ile Milli takımda oynadığı oyun arasında dağlar kadar fark var. İşte adı var oynatsan bir türlü oynatmasan bir türlü bu yüzden kalkıp Hiddink'e kimsenin bir şey demeye hakkı yok. Oynatmazsa tepki alacak. Allah var Olic üçüncüyü atamadı yoksa kalan 45 dakikada neler neler olurdu akla getirmek bile istemiyorum. İkinci yarı iki gol daha yerler.
  • MrRondo
    Yama Yapimcisi

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Aslanlar gibi Sinan-Tolga-Cenk varken neden bütün milli maçlarda defalarca hata yapan Volkan.
      Serdar Aziz-İsmail-Ömer Toprak varken neden Giray
      Gökhan Töre-Mehmet Topal neden oynatılmıyor ısrarla
      Gökhan Gönül rakibe gelde geç diyor resmen

Gökhan ve Volkan Fenerbahçede iyi oynuyor allah var yukarda ama milli takımda Gökhan sakatlandıtan onra özellikle çok kötü Volkanın geçmiş milli takım maçalrına bakın her yediği gol hava toplarında boşa çıkış yada hiç çıkmama diğerleride kendi hatası hep rakibin ayağına topu bırakıp gol yemişliği bile var İtalya maçını hatırlayın.Bundan sonra Volkan eğer 11 çıakrılırsa ben milli maç izlemem insanda utanma olur yahu!
      Twitter
      SCN FM 2011 KARİYER HİKAYELERİNİN EN ÇOK TAKİP EDİLEN KARİYERİ!!! TIKLA GÖZ AT :)
      TEK AŞK GALATASARAY!
      Rajon Rondo/LeBrOn JaMeS/Lukas Podolski/Lionel Messi/
  • Moussa
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • Moussa
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting